REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Ruszyły zdjęcia do „Killers of the Flower Moon”. Film Martina Scorsese z imponującą obsadą obejrzysz online

Martin Scorsese po wielu perturbacjach zarówno związanych z finansami jak i pandemią, w końcu stanął na planie swojego nowego projektu. „Killers of the Flower Moon” opowiada o śledztwie w sprawie morderstwa Indian Osagów. Jednym z dystrybutorów produkcji jest Apple TV+.

21.04.2021
21:15
martin scorsese leonardo dicaprio robert de niro killers of the flower moon
REKLAMA

Martin Scorsese nie oszczędza. Jego ostatni projekt rzekomo kosztował 160 mln dol. Liczba ta niekoniecznie jednak musi być zgodna z prawdą, bo potem okazało się, że budżet urósł i padały różne kwoty. W efekcie koszt „Irlandczyka” mógł wynosić nawet 250 mln dol. Na swój kolejny film słynny reżyser potrzebował 200 mln dol. Zaczęły się poszukiwania sponsorów wśród platform streamingowych. Padło na Apple TV+, które będzie dystrybuować produkcję do pary z Paramountem.

REKLAMA

„Killers of the Flower Moon” jest adaptacją książki Davida Granna pod tym samym tytułem (w Polsce znanej jako „Czas krwawego księżyca”). Ma to być kryminałem z domieszką thrillera i westernu. Fabuła skupia się na śledztwie, w które zaangażowany był sam J. Edgar Hoover. Chodzi o tajemnicze morderstwa Indian Osagów. Zdjęcia do filmu były już kilkukrotnie przekładane, nie tylko ze względu na wybujały budżet produkcji, ale również przez pandemię.

Ruszyły zdjęcia do nowego filmu Martina Scorsese

Teraz możemy być pewni, że w końcu ruszyły. Poinformowało o tym Apple TV w swoich mediach społecznościowych:

REKLAMA

Zdjęcia ruszyły dokładnie w poniedziałek, 19 kwietnia 2021 roku. I jak widać jest na co czekać. Już samo nazwisko reżysera wywołuje szybsze bicie serca u wielu kinomanów na świecie, a tutaj mamy jeszcze obsadę złożoną z nazwisk aktorów, z którymi często współpracuje. Na ekranie zobaczymy bowiem m.in. Leonardo DiCaprio i Roberta De Niro.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA