REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. Dzieje się

Czy Kim Cattrall i Sarah Jessica Parker wreszcie pojednają się? Serialowa Charlotte wyjaśnia

Fani "Seksu w wielkim mieście" czekają na drugi sezon spin-offu kultowego serialu. Wiadomo, że w drugiej odsłonie produkcji pojawi się w jednej scenie Kim Cattrall, która przez wiele lat wcielała się w przebojową Samanthę. Nie jest tajemnicą, że aktorka skonfliktowana jest z główną gwiazdą serialu - Sarah Jessicą Parker. Teraz ich relacje skomentowała Kristin Davis, odtwórczyni roli Charlotte. Czy zamierza włączyć się w zjednoczenie byłych koleżanek?

14.06.2023
11:40
"Seks w wielkim mieście"
REKLAMA

Już 22 czerwca fani "Seksu w wielkim mieście" zobaczą premierowe odcinki najnowszej odsłony serialu HBO, znanej pod nazwą "I tak po prostu". Ogromnym echem odbiła się wiadomość o pojawieniu się co prawda na chwilę, uwielbianej przez widzów Samanthy, granej przez Kim Cattrall. Wiadomo, że aktorka zagra w jednej małej scenie w finale 2. sezonu. Będzie to krótka rozmowa telefoniczna z Carrie.

REKLAMA

Kim Cattrall pojawi się w nowym sezonie "Seksu w wielkim mieście". Przez konflikt z Sarah Jessicą Parker zagra tylko w jednej scenie.

Przy nagrywaniu tej sceny obie aktorki nawet nie musiały być razem na planie. Wiadomość o pojawieniu się Cattrall zelektryzowała fanów "Seksu w wielkim mieście", którzy mają nadzieję na to, że Kim dostanie większą rolę w kolejnej odsłonie serialu. Czy tak będzie, tego nie wiadomo, gdyż nie jest tajemnicą, że Kim Cattrall oraz Sarah Jessica Parker są ze sobą skłócone od kilku lat. Świat usłyszał o tym konflikcie w 2018 roku, kiedy to Sarah Jessica Parker złożyła kondolencje Kim z powodu śmierci jej brata. Wtedy Cattrall nazwała Parker hipokrytką.

Nie potrzebuję twojej miłości i wsparcia, Sarah. Moja mama zapytała mnie dzisiaj, kiedy ta "hipokrytka", Sarah Jessica Parker, da mi wreszcie spokój. Twoje nieustanne próby nawiązania kontaktu tylko przypominają mi, jak okrutna byłaś dla mnie w czasach, gdy razem pracowałyśmy i że wciąż taka jesteś. Pozwól mi wyrazić jasno, jeśli poprzednio to do ciebie nie dotarło. Nie jesteś moją rodziną. Nie jesteś moją przyjaciółką. Przestań wykorzystywać tragedię mojej rodziny, by odbudować swój wizerunek "miłej dziewczyny"

pisała w mediach społecznościowych Cattrall.

Kristin Davis komentuje konflikt koleżanek z planu. Włączy się w ich pojednanie?

Do konfliktu koleżanek z planu odniosła się Kristin Davis, odtwórczyni roli Charlotte. W wywiadzie dla "The Telegraph" zdradziła, że nie będzie nakłaniać byłych koleżanek do pojednania. Choć jak przyznała, w pełni rozumie zdenerwowanie fanów.

REKLAMA

Trzeba szanować ludzkie życzenia. Nie zamierzam tracić na to energii. Nie mogę nikogo zmienić [...] Rozumiem uczucia fanów, że są zdenerwowani. Chciałabym to naprawić, ale nie mogę, to nie jest w mojej mocy - przyznała aktorka.

Fani mają ogromną nadzieję na to, że Samantha na dobre powróci do serialu. Patrząc na reakcje wielbicieli "Seksu" w mediach społecznościowych widać, jak bardzo ubolewają, że przebojowej Samanthy nie ma już w hitowej produkcji HBO.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA