REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Dziś u Kuby Wojewódzkiego: Sobel i Kasia Sochacka. Kim są?

W nowym odcinku Kuby Wojewódzkiego na kanapie zasiądzie dwoje muzyków. Piosenkarka Kasia Sochacka oraz raper Sobel. Jeżeli nic wam to nie mówi, to z naszego artykułu dowiecie się, kim są.

30.11.2021
9:22
kim jest sobel kasia sochacka kuba wojewodzki tvn
REKLAMA

Przed tygodniem w programie Kuby Wojewódzkiego wystąpiła aktorka znana z roli Kaliny Jędrusik - Maria Dębska oraz Robert Motyka, którego fani kabaretów kojarzą z Paranienormalnych. Dziś wieczorem zobaczymy za to muzyków, którzy są jak woda i ogień. Katarzyna Sochacka jest uwielbiana za swój głos i delikatne, sentymentalne piosenki. Sobel też śpiewa o miłości, ale jest też znany z głośnych afer.

REKLAMA

Kuba Wojewódzki: Kasia Sochacka i Sobel na kanapie. Kim są goście?

Kim jest Kasia Sochacka? Niektórzy mówią, że jest "damskim wcieleniem Korteza".

31-letnia piosenkarka pochodzi z Pradeł (woj. śląskie), gdzie dorastała w muzykalnej rodzinie. Zdobyła sprawę dzięki programowi "Mam talent", w którym w 2010 roku doszła aż do finału. Później wydała takie piosenki jak Drzazga i Czasu części pierwsze, a także wzięłą udział w "Must Be The Music" (dotarła do półfinału). Na debiutancki album długo czekała i pracowała - "Ciche dni" ukazały się w marcu tego roku i ugruntowała sobie nim pozycję jako jedna z najpopularniejszych indie popowych wokalistek w Polsce.

Jej utwór Jeszcze był użyty w intrze do serialu TVN "Tajemnica zawodowa". Niektórzy mówią, że Kaśka Sochacka jest "damskim wcieleniem Korteza". Mają zresztą wspólny kawałek zatytułowany Wiśnia. W wywiadzie w radiowej Jedynce powiedziała, w jakich okoliczności się poznali.

Było to dawno temu, bo jeszcze za czasów naszego udziału w talent-show. Zanim Kortez stał się Kortezem, mieliśmy okazję poznać się na pewnym balkonie i chwilę pogadać. Później jego kariera ruszyła z kopyta. Zawsze bardzo mocno trzymałam za niego kciuki i bardzo dobrze mu życzyłam. To fajna historia, że dzisiaj też mamy coś ze sobą wspólnego

- mówiła Sochacka.

Kim jest Sobel? To raper, którego możesz znać z Eski i kontrowersji

Szymon Sobel to w tym momencie jeden z najpopularniejszych współczesnych raperów - choć konserwatyści będą to negować. Wszystko przez to, że w swoich największych przebojach 22-latek bardziej śpiewa, niż nawija, ale muzycznie najbliżej mu właśnie do hip-hopu.

REKLAMA

Zasłynął piosenką Impreza, do której teledysk zmontowany z fragmentów "Ricka i Morty'ego" ma niemal 90 mln wyświetleń na YouTube. Sobel jest bardzo dobrze znany słuchaczom Eski - swego czasu jego Fiołkowe Pole leciało tam co chwile, ale klip też stał się viralem - łącznie jego piosenki wyświetlono ponad 640 mln razy. Czy to dużo? To zależy, ale i tak ludzie będą pisać: kto to jest?

Sobel podpadł fanom wielokrotnie. Wszystkie inby miały miejsce na jego pierwszej trasie. Okazało się, że wrażliwiec potrafi pokazać pazury wywołując tym skandale. Na jednym z występów wyrzucił fana ze sceny krzycząc do niego "pedale j*bany". Na innym obrażał swoją byłą stwierdzając "j*bać ją". Wisienką na torcie był jego koncert w Ostródzie, na którym grał 20 minut, a potem prosił publikę o opowiadanie dowcipów na poprawę humoru. Widzowie byli rozwścieczeni. Dlatego niektórzy z niesmakiem zareagowali na współpracę z sanah. Ich wspólny kawałek Cześć, jak się masz? stał się i tak hitem instant.

Sobel i Kaśka Sochacka pojawią się programie Kuby Wojewódzkiego dziś o 22:30 na antenie TVN i w Playerze.

* Zdjęcie główne: Wojciech Kurczewski / TVN

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA