REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Maria Dębska i Robert Motyka u Kuby Wojewódzkiego. Kim są dzisiejsi goście show?

Maria Dębska i Robert Motyka to dzisiejsi goście najsłynniejszego polskiego talk show. Kuba Wojewódzki zaprosił gwiazdę nowego filmu biograficznego "Bo we mnie jest seks" oraz bohatera programu reality show "Rzeczy, których nie nauczył mnie Ojciec". O której obejrzymy wspomnianą dwójkę?

23.11.2021
18:53
kuba wojewódzki maria dębska robert motyka program
REKLAMA

Kuba Wojewódzki gościł na swojej TVN-owskiej kanapie w ostatnich tygodniach takie gwiazdy jak Jakub Żulczyk, Jan Błachowicz, Daria Zawiałow i Mateusz Banasiuk czy ekipa hitowego programu "Prince Charming". Prowadzący najważniejszego polskiego talk showu nie wahał się zapraszać do siebie postaci budzących kontrowersje, a sam też nie stronił od mocnych wypowiedzi i balansujących na granicy dobrego smaku żarcików. Czy dzisiejszy program będzie równie emocjonujący jak kilka ostatnich? Tożsamość zaproszonych gości daje na to nadzieję.

Głównymi gwiazdami wieczoru będą Maria Dębska i Robert Motyka. O popularnej aktorce jest ostatnio głośno z uwagi na rolę Kaliny Jędrusik w wyczekiwanym filmie "Bo we mnie jest seks". Media plotkarskie od kilkunastu dni żyją też jej domniemanymi problemami małżeńskimi i rozstaniem z Marcinem Bosakiem, a znając Kubę Wojewódzkiego, nie odpuści on podobnego tematu. Zwłaszcza, że sam ma też mocno na pieńku z niektórymi mediami zajmującymi się show-biznesem. Druga część rozmowy będzie utrzymana raczej w bardziej przyjacielskiej atmosferze, bo Robert Motyka będzie na kanapie Wojewódzkiego w celu promowania pozytywnego reality show "Rzeczy, których nie nauczył mnie Ojciec".

REKLAMA

Maria Dębska i Robert Motyka u Kuby Wojewódzkiego. Gdzie ich obejrzeć?

REKLAMA

Robert Motyka to jeden z najbardziej znanych polskich artystów kabaretowych i współzałożyciel popularnej grupy Paranienormalni. Wielu odbiorcom jest znany też z wieloletniej pracy jako prezenter radiowy. Jego nowy program nadawany przez stację TTV jest poświęcony relacji celebryty z jego ojcem, Tadeuszem Motyką. Pod pretekstem pomocy w remoncie domu Robert powróci w rodzinne strony, by zrobić wraz ze swoim ojcem wszystko to, czego nie miał okazji doświadczyć w okresie dojrzewania. Wyjechał bowiem w wieku zaledwie 15 lat. Emisja odcinków "Rzeczy, których nie nauczył mnie Ojciec" od wtorku do środy na antenie TTV. Pierwszy z nich zadebiutuje już dzisiaj.

Fani Kuby Wojewódzkiego będą jednak w tym czasie śledzić raczej jego program na TVN-ie i Player.pl. Początek o godzinie 22:30.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA