REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Uwaga, po mieście biega dziecko z bronią kosmitów! Kin to nowy film science fiction - zwiastun

Nie mija moda na produkcje rodem z lat 80., w których dzielna grupa nastolatków musiała poradzić sobie z atakiem obcych, potworów i dręczących rówieśników. Jej kolejnym odłamem będzie wyprodukowany przez Lionsgate thriller science fiction pt. Kin.

27.04.2018
11:19
kin zwiastun
REKLAMA
REKLAMA

Młody Eli, grany przez Mylesa Truitta, mieszka sam z ojcem na biednym przedmieściu. Większość dni spędza szwendając się po opuszczonych budynkach i fabrykach. W jednej z nich znajduje tajemniczą broń, najpewniej kosmicznego pochodzenia. W jego życiu nagle pojawia się wypuszczony z więzienia starszy brat. Eli dowiaduje się, że jest on winny dużą sumę niebezpiecznemu gangowi. Ratuje brata za pomocą broni, ale zwraca tym na siebie uwagę różnych grup przestępczych. Tymczasem, bez wiedzy bohaterów, obcy żołnierze przybywają by odzyskać zaginiony karabin.

Według informacji Variety, Lionsgate zakupiło prawa do Kin podczas festiwalu filmowego w Toronto, jeszcze w 2016 roku. Autorem scenariusza jest Daniel Casey, który napisał go w oparciu o krótkometrażową produkcję Bag Man. Jej autorami byli Jonathan i Josh Bakerowie i to oni odpowiadają za reżyserię Kin. W obsadzie produkcji w rolach drugoplanowych pojawiło się sporo gwiazd m.in. Zoe Kravitz, Dennis Quaid i Jack Reynor.

kin james franco class="wp-image-158370"

Film wyprodukują osoby powiązane wcześniej z innymi udanymi produkcjami science fiction - Stranger Things i Nowym początkiem - Shawn Levy, Dan Cohen oraz Jeff Arkuss, David Gross i Jesse Shapira.

Antagonistę w Kin zagra James Franco.

Sądząc po scenach z udziałem aktora w trailerze, można założyć, że Franco będzie chciał powtórzyć swoją docenianą kreację ze Spring Breakers. Ponownie wcieli się w pozbawionego skrupułów gangstera, który będzie chciał przejąć broń obcych.

REKLAMA

Film będzie miał swoją międzynarodową premierę 31 sierpnia. Na razie nie ma szczegółów co do polskiej dystrybucji.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA