REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Kirstie Alley nie żyje. Gwiazda "I kto to mówi?" miała 71 lat

Kirstie Alley nie żyje. Gwiazda takich produkcji jak m.in. "Zdrówko" oraz "I kto to mówi?" zmarła w poniedziałek w wieku 71 lat. Przyczyną śmierci była zdiagnozowana niedawno choroba nowotworowa, która bardzo szybko postępowała. O śmierci aktorki poinformowała jej najbliższa rodzina.

06.12.2022
8:15
Kirstie Alley
REKLAMA

Kirstie Alley odeszła w wieku 71 lat. Przyczyną śmierci był zdiagnozowany niedawno nowotwór w organizmie aktorki. Niestety, choroba bardzo szybko postępowała. O śmierci Alley poinformowali jej bliscy, wydając oświadczenie w mediach społecznościowych.

REKLAMA

Kirstie Alley zmarła po zdiagnozowanej chorobie nowotworowej.

Ze smutkiem informujemy, że nasza niesamowita i kochająca matka odeszła po walce z rakiem, dopiero niedawno zdiagnozowanym. Była otoczona przez najbliższą rodzinę i walczyła z wielką siłą - czytamy na Twitterze. Kirstie pożegnał m.in. John Travolta, z którym stworzyła duet w serii filmów "I kto to mówi"?

Z Kirstie łączyła mnie jedna z najbardziej niezwykłych relacji. Kocham cię Kirstie. Wiem, że znów się spotkamy – napisał Travolta na Instagramie.

REKLAMA

Kirstie Alley dała się poznać fanom, grając w m.in. serii filmów "I kto to mówi"?

Karierę aktorską Alley rozpoczęła ponad 40 lat temu. Zebiutowała na dużym ekranie rolą porucznik Saavik w filmie "Star Trek II: Gniew Khana". Była nominowana za nią do nagrody Saturna dla najlepszej aktorki drugoplanowej. Fanom najbardziej dała się poznać grając w takich produkcjach jak m.in. "Zdrówko". Zagrała tam Rebeccę Howe, energiczną właścicielkę nocnego baru. Ta rola przyniosła Alley pięć nominacji, w tym jedną statuetkę Emmy i cztery nominacje oraz jedną nagrodę Złotego Globu dla najlepszej aktorki komediowej. Niezapomniane kreacje stworzyła też w takich produkcjach jak m.in. "Sekrety Weroniki" oraz serii filmów "I kto mówi?" z Johnem Travoltą.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA