REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale
  3. VOD

Nowy polski serial „Klangor” już w marcu. Szykujcie się na thriller kryminalny z Arkadiuszem Jakubikiem

Już w marcu w Canal+ obejrzymy nowy polski serial kryminalny. „Klangor” opowie o zaginięciu nastolatki i rodzinie pogrążonej w tragedii. W roli głównej: Arkadiusz Jakubik. 

08.02.2021
12:10
klangor serial canal plus
REKLAMA
REKLAMA

Canal+ nie próżnuje i po „Królu” wraca do nas z nowym serialem. Już 26 marca tego roku premierę będzie mieć nowa produkcja pt. „Klangor”. Serial z uwagi na pandemię został opóźniony i debiutuje dopiero teraz (pierwotnie miał być to rok 2020). Miejmy nadzieję, że nasze oczekiwanie zostanie wynagrodzone. A na to się zapowiada, bo w „Klangorze” zobaczymy plejadę polskich gwiazd. W główną rolę w serialu wcielił się Arkadiusz Jakubik, a partnerować mu będą m.in. Maja Ostaszewska, Wojciech Mecwaldowski, Aleksandra Popławska oraz Maciej Musiał.

Klangor – polski thriller kryminalny

Słowo „klangor” oznacza głos lecącego bractwa, np. żurawi. Nie wiemy jeszcze, jak tytuł wiąże się z fabułą, ponieważ ekipa trzyma to w tajemnicy, ale „Klangor” ma być wielowątkową historią – to dramat rodzinny z kryminalnym wątkiem w tle. Serial skupia się na rodzinie z dwiema córkami, z których jedna z nich zaginęła. Jej ojciec (w tej roli Arkadiusz Jakubik), psycholog więzienny, rozpoczyna poszukiwania na własną rękę. Trudną sytuację pogłębia jeszcze brak porozumienia między głównymi bohaterami. A sytuacji nie poprawia fakt, że na sprawę zostaje spuszczona zasłona milczenia.

Maja Ostaszewska i Arek Jakubik zagrali małżeńską parę na zakręcie, która musi zmierzyć się z najtrudniejszą sytuacją w życiu. Ich dwie nastoletnie córki o skrajnie różnych charakterach nie przepadają za sobą, a rywalizacja między nimi prowadzi do eskalacji konfliktu. Choć zdjęcia były trudne i intensywne to mam z nich jak najlepsze wspomnienia. Jednym z powodów była praca z fascynującymi aktorami - a byli to nie tylko ci znani i uznani, ale też absolutni debiutanci. I choć na planach filmowych bywam od wielu lat, to chyba pierwszy raz widziałem by tak wielu z nich tak blisko związało się ze swoimi bohaterami, często po prostu nimi byli. Na pewno dużą zasługę ma w tym solidny scenariusz pełny autentycznie napisanych postaci, które stawiane są przed najtrudniejszymi wyborami

– opowiada Łukasz Kośmicki, reżyser.

„Klangor” jest pierwszym serialem, którego scenariusz powstał w ramach Canal+ Series Lab. Scenariusz autorstwa Kacpra Wysockiego, oparty na pomyśle Tomasza Kamińskiego, został napisany w ramach cyklicznych warsztatów kierowanych do twórców filmowych, scenarzystów i reżyserów. Za reżyserię odpowiada Łukasz Kośmicki, a producentem kreatywnym jest Łukasz Dzięcioł z Opus TV.

klangor serial class="wp-image-491314"
REKLAMA

Premiera serialu „Klangor” już 26 marca 2021 roku. Serial obejrzycie w telewizji na Canal+ Premium oraz w serwisie canalplus.com.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA