REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

Teledyski: Kwiecień 2014 - podsumowanie

Pierwsze trzy miesiące 2014 obfitowały w naprawdę znakomite teledyski od czołowych gwiazd. Nie powinno więc dziwić, że w kwietniu wszystko trochę zwolniło tempa. Nie obawiajcie się jednak - i w kwietniu pojawiły się całkiem dobre teledyski od największych gwiazd. Biorę je dla Was pod lupę poniżej. Zapraszam.

05.05.2014
10:30
Teledyski: Kwiecień 2014 - podsumowanie
REKLAMA

Pharrell Williams Marylin Monroe

REKLAMA

Follow-up do "Happy", jednego z największych hitów początku 2014 roku. Podobnie tłusty i funkowy - choć zdecydowanie żywszy; swoisty tribute dla zmarłej przed laty, filmowej gwiazdy. Warto sprawdzić, choćby dlatego, że całkiem możliwe jest to, że i od tego kawałka nie uda się uwolnić przez najbliższe miesiące. Dobrze jest więc zacząć się już jak najszybciej przyzwyczajać.

Katy Perry Birthday

Upragniony, kolejny singiel (serio, "Dark Horse" już nie szło słuchać). Zdecydowanie funkowy, rozbrzmiewający feerią świateł organicznego disco z lat '70-tych, z domieszką całkiem dźwięcznej gitary. Mocny kontrast wobec poprzedniego, trapowego kawałka z Juicy Jem, znacznie bliżej debiutu przed lat, "I Kissed A Girl", czy jej przeboju "T.G.I.F.". Co do tego, czy będzie hit - z tym może być różnie, ale ten ośmiominutowy (!) klip i tak warto sprawdzić, choćby ze względu na znakomitą robotę makijażystów.

Duck Sauce NRG

Pamiętacie "Barbrę Streisand"? Duet A-Trak i Armand van Helden, kryjący się za pseudonimem Duck Sauce, po raz kolejny próbuje powrócić na szczyty list przebojów. Po 5 (!) latach wydawania singli, doczekaliśmy się - wreszcie - pełnego albumu. Promowany on jest przez kawałek "NRG". Klip do niego… Cóż, sami zobaczcie.

Young Money feat. Tyga, Nicki Minaj, Lil Wayne Senile

Jeśli mówimy o klipach od Young Money, to można być pewnym jednego: będzie z rozmachem, kreskówkowo i kolorowo. Nie inaczej jest w przypadku ich najnowszego teledysku, do kawałka "Senile". Trudno jednak tutaj o zaskoczenie, przy tak barwnych postaciach jak Lil Wayne czy Nicki Minaj, poziom zawsze jest wysoki. Samo Young Money zaś to najwyraźniej machina, której nijak nie da się zatrzymać.

MNEK Every Little Word

REKLAMA

MNEK, brytyjski producent i wokalista, który ostatnio zasłynął singlem "Ready For Your Love" Gorgon City, na którym wystąpił gościnnie, powraca. Tym razem ze swoim solowym klipem, "Every Little Word". Klip prezentuje ciekawą koncepcję, w ramach której wokalista stoi w miejscu, na platformie, a akcja rozgrywa się wokół niego, obfitując we wciąż-zmieniającą-się plejadę osobistości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA