REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

Netflix pokaże filmową wersję bestsellerowego thrillera. „Kobieta w oknie” z Amy Adams dostała zwiastun

„Kobieta w oknie” A.J. Finna to jeden z największych bestsellerów 2018 roku. Popularność thrillera okazała się tak duża, że wytwórnia 20th Century Fox błyskawicznie wykupiła prawa do ekranizacji. Ostatecznie trafiły one do Netfliksa, który zaprezentował właśnie zwiastun produkcji.

09.04.2021
9:28
Netflix: Kobieta w oknie z Amy Adams dostała zwiastun. Kiedy premiera?
REKLAMA
REKLAMA

Droga „Kobiety w oknie” na mały ekran była bardzo pogmatwana i niełatwa. Początkowo wszystko wydawało się iść w dobrym kierunku. Wytwórnia 20th Century Fox nabyła prawa do adaptacji książki i ogłosiła, że główną rolę zagra w niej Amy Adams. Szybko ogłoszono też nazwisko reżysera, którym został Joe Wright (mający na swoim koncie takie tytuły jak „Duma i uprzedzenie” oraz „Czas mroku”). Według pierwotnego planu „Kobieta w oknie” miała zadebiutować w kinach 4 października 2019 roku. Dlaczego tak się nie stało?

Testowe pokazy filmu okazały się prawdziwą katastrofą, ponieważ wielu widzów miało duże trudności w zrozumieniu wypełnionej twistami fabuły. Z tego powodu Disney, który w międzyczasie nabył aktywa 20th Century Fox, postanowił opóźnić premierę i zorganizował dokrętki mające na celu rozjaśnienie wszelkich zawiłości „Kobiety w oknie”. Firma ustaliła też nową datę kinowego debiutu na 15 maja. Problem w tym, że w międzyczasie świat opanowała pandemia koronawirusa i ekranizacja książki A.J. Finna znów trafiła na półkę.

Ostatecznie prawa do filmu nabył serwis Netflix, który pochwalił się właśnie premierowym zwiastunem i zdjęciami.

Kobieta w oknie – zwiastun od Netfliksa:

„Kobieta w oknie” opowiada historię cierpiącej na agorafobię Anny Fox. Pomimo swoich problemów kobieta zaprzyjaźnia się z sąsiadką z naprzeciwka o imieniu Jane i jej synem, ale ta sielanka nie trwa długo. W środku nocy Annę budzą hałasy, więc zaczyna obserwować, co dzieje się u rodziny Russelów. Kobieta na własne oczy widzi, jak Alistair Russel morduje swoją żonę i natychmiast dzwoni na policję. Po przybyciu funkcjonariuszy okazuje się jednak, że Jane żyje. I jest zupełnie inną osobą niż ta poznana kilka tygodni wcześniej przez Annę.

Główne role w filmie Joego Wrighta obok Amy Adams zagrali: Gary Oldman, Julianne Moore, Anthony Mackie, Fred Hechinger, Wyatt Russell, Brian Tyree Henry, Jennifer Jason Leigh oraz Jeanine Serralles. Granych przez nich bohaterów możemy zobaczyć nie tylko w nowym trailerze, ale też szeregu zdjęć opublikowanych przez serwis VOD.

Kobieta w oknie” zadebiutuje na Netflix Polska już 14 maja.

kobieta w oknie zwiastun
REKLAMA
kobieta w oknie zwiastun

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA