REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Masz wujka ze Śląska? Wyślij go na casting do filmu Vegi

Ruszyły castingi do drugiej części filmu Kobiety mafii. Patryk Vega szuka aktorów za pomocą aplikacji mobilnej.

20.08.2018
18:40
kobiety mafii patryk vega
REKLAMA
REKLAMA

Castingi do filmu "KOBIETY MAFII 2" już się rozpoczęły! Dzięki aplikacji VENDO możesz dołączyć do castingu za pomocą telefonu! - przeczytałam i ucieszona chwyciłam za telefon, by jak najszybciej nabyć aplikację. Po ściągnięciu i kilku kliknięciach okazało się, że niestety nie czeka tam na mnie żaden casting.

Kobiety mafii 2 - kogo szuka Vega?

Rzeczywiście, w aplikacji aktywne są castingi do ról w nowym filmie Vegi. Jednak wbrew tytułowi, poszukiwane nie są kobiety, a mężczyźni - 60+ ze śląskim akcentem i aktor do roli członka organizacji terrorystycznej. Zatem, jeśli macie wujka ze Śląska lub znacie jakiegoś postawnego, groźnego jegomościa, możecie podesłać im link z informacją o castingu.

patryk vega kobiety mafii 2 casting class="wp-image-193126"

Część pierwsza filmu Kobiety mafii swoją premierę miała w lutym br. Reżyser, scenarzysta i producent Patryk Vega umieścił w obrazie tyle postaci i wątków, że o kontynuację nie musimy się martwić - twórca ma z czym pracować.

REKLAMA

Jednocześnie Vega kręci kolejny film, który ma trafić do kin w przyszłym roku. W Plagach Breslau główną rolę zagra Małgorzata Kożuchowska. Obok niej na planie pojawią się m.in. Daria Widawska, Andrzej Grabowski, Iwona Bielska i Tomasz Oświęcimski.

Kobiety mafii 2 nie będziem końcem przygody - Vega zaplanował jeszcze trzęcią część. A po trylogii w planach jest nowa część Pitbulla, zatytułowana Pitbull. Królowa chuliganów. Uniwersum filmów Patryka Vegi rozbudowuje się w zawrotnym tempie.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA