REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Piotr Adamczyk jako łysy przemytnik znad morza i aktor z „Domu z papieru” w zwiastunie „Kobiet mafii 2”

Patryk Vega nie zwalnia tempa. „Plagi Breslau” jeszcze czekają na swoją oficjalną premierę, ale widzowie właśnie otrzymali oficjalny zwiastun i datę premiery filmu „Kobiety mafii 2”, kolejnej produkcji polskiego reżysera.

12.12.2018
21:25
Kobiety mafii 2
REKLAMA
REKLAMA

Mimo że pierwsza część „Kobiet mafii” ledwo zdążyła ostygnąć po swojej zeszłorocznej premierze, Patryk Vega właśnie zaprezentował fanom zwiastun do drugiej części produkcji. A w nim jeszcze więcej tego, co zdążyliśmy zobaczyć w pierwszej odsłonie.

Twórca obiecuje moc wrażeń, a wśród nich porwania, zabójstwa, kradzieże luksusowych aut, terroryzm i międzynarodowy przemyt narkotykowy. Oczywiście wszystko z perspektywy kobiet, które przejęły władzę nad polskimi gangami. Druga część „Kobiet mafii” ma się rozgrywać na trzech kontynentach i w sześciu krajach. Widzowie odwiedzą razem z bohaterami Polskę, Niemcy, Hiszpanię, Kolumbię, Maroko i Dubaj.

„Kobiety mafii 2” to bezpośrednia kontynuacja pierwszej części.

Spotykamy więc znane już postaci Niani (Agnieszka Dygant), Spuchniętej Anki (Katarzyna Warnke) czy też Siekiery (Aleksandra Popławska). Każda z kobiet będzie musiała zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu. Gang Niani szykuje się do największej akcji przemytniczej w dziejach Polski. Ania po wyjściu z więzienia, w którym cudem udało jej się przetrwać, próbuje odnaleźć się w zmienionej rzeczywistości. Siekiera z kolei znajduje się w Maroku i wdaje się tam w romans z Amirem (Otar Saralidze), który uznawany jest za terrorystę.

W drugiej części pojawiają się również nowe postaci, takie jak Kolumbijka Aida (Angie Cepeda), która zagraża Niani i jej gangowi. Kobieta nieoczekiwanie znajduje sobie wspólnika w postaci trójmiejskiego przemytnika, którego zagra... Piotr Adamczyk. Łysy gangster znad morza próbuje zbudować sobie silną pozycję w lokalnym światku przestępczym. Na ekranach zobaczymy jeszcze Enrique Arcego znanego z serialu Netfliksa pt. „Dom z papieru”.

REKLAMA

Zwiastun i opis filmu „Kobiety mafii 2” zapowiadają więc bardzo rozłożystą narrację, prowadzoną w kilku miejscach na świecie i śledzącą poczynania kilkunastu bohaterów. Jak ostatecznie wypadnie produkcja Patryka Vegi?

O tym przekonamy się już 22 lutego 2019 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA