REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. Seriale

Kobiety mafii doczekają się kontynuacji. Vega planuje kolejne części i serial

Jeśli można Patrykowi Vedze czegoś zazdrościć, to z pewnością wytrwałości w osiąganiu zamierzonych celów. Polski reżyser nie przejmuje się negatywnymi opiniami znacznej większości środowiska i uparcie kręci kolejne filmy na swoją modłę. Najnowszym projektem Vegi mają być kontynuację Kobiet mafii.

27.03.2018
9:16
Kobiety mafii powrócą. Patryk Vega planuje kolejne kinowe części i serial
REKLAMA
REKLAMA

Pierwsza część obrazu Vegi opowiadała historię mafijnych porachunków wewnątrz grupy mokotowskiej z perspektywy zamieszanych w sprawę kobiet. Reżyser, jak to ma w zwyczaju, podkreślał autentyczność pokazanych w filmie wydarzeń. Krytycy wytykali jednak Vedze, że Kobiety mafii to szmirowata i przeładowana postaciami fabuła, niejasny montaż i kiepskie aktorstwo.

Nie zmienia to jednak (bolesnego) faktu, że Kobiety mafii osiągnęły niemały sukces frekwencyjny. Na film Vegi wybrało się ponad milion widzów. Nie dziwi więc, że - jak wynika z nieoficjalnych informacji, do których dotarł portal WirtualneMedia.pl - twórca Botoksu już niedługo zabiera się za kolejną część Kobiet mafii.

Vega podkreślał wcześniej, że chciałby aby Kobiety mafii były trylogią.

kobiety mafii showmax

Każda nowa odsłona serii ma ukazywać się co roku w Walentynki. Według nieoficjalnych informacji producent pierwszej części, Kino Świat, przychylił się do wizji Vegi i już wyznaczył datę premiery Kobiet mafii 2 na początek 2019 roku.

Szczegóły produkcji są na razie nieznane. Vega był reżyserem, scenarzystą i producentem pierwszej części, można więc założyć, że tym razem będzie podobnie. W obsadzie pierwszych Kobiet mafii znaleźli się m.in. Agnieszka Dygant, Katarzyna Warnke, Julia Wieniawa czy Piotr Stramowski i Bogusław Linda.

To jednak nie koniec rozszerzania uniwersum Kobiet mafii. Oprócz nowych części w planach jest również serial rozszerzający wątki ukazane w w filmie. Podobną rzecz Vega zrobił już przy okazji Botoksu.

REKLAMA

Dystrybutorem produkcji może być platforma Showmax, która od początku roku bardzo mocno współpracuje z reżyserem.

W obsadzie serialowych Kobiet mafii pojawią się nowe postacie. Być może część wątków stanowić będzie pomost między dwoma częściami filmowej trylogii. To jednak na razie tylko spekulacje.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA