REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Zaczynamy weekend! "Kochane kłopoty: rok z życia" i "3%" już w Netfliksie

Pogoda nam sprzyja. Patrząc na szarówkę za oknem, wiem jedno - to będzie doskonały weekend spędzony w domu z nowymi serialami Netfliksa. Właśnie dziś startują dwie produkcje, na które czekałam! Pierwsza z nich to "Kochane kłopoty: rok z życia", druga "3%".

25.11.2016
9:54
gilmore girls 2016
REKLAMA
REKLAMA

Oba seriale są już dostępne w Netfliksie. "Gilmore Girls" A Year In the Life" to nic innego jak kontynuacja serialu "Gilmore Girls", któy doczekał się siedmiu sezonów. Po 9 latach od zakończenia siódmej serii bohaterowie produkcji wracają w nowej odsłonie. Serial opowiada o losach Lorelai i Rory Gilmore, matki i córki, które z są ze sobą blisko związane i żyją w uroczym miasteczku Stars Hollow. Jesli jeszcze nie znacie tego serialu bądź go nie widzieliście, TUTAJ możecie dowiedzieć się o nim nieco więcej. Polecam, koniecznie! Choć pierwszy odcinek serialu "Kochane kłopoty: rok z życia" średnio przypadł mi do gustu, dam szansę kolejnym trzem odcinkom i na pewno podzielę się swoimi wrażeniami!

"3%" to z kolei nowa brazylijska produkcja Netfliksa.

3% class="wp-image-75462"
3%
REKLAMA

Serial opowiada o niedalekiej przyszłości, w której świat jest w stanie pomiędzy zniszczeniem a rozwojem. Postapokaliptyczna rzeczywistość nie jest łaskawa dla ludzi - tylko nieliczni - tytułowe 3% - mają szansę na dostatnie życie. Aby zmienić swoje życie trzeba wziąć udział w szeregu prób, których wynik zadecyduje o tym, po której stronie jesteśmy. Opis fabuły brzmi dość mrocznie i intrygująco. Pierwsza seria liczy osiem odcinków.

To, co? Zaczynamy?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA