REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Kolejna powieść Jonasa Jonassona zostanie zekranizowana. Będzie hit?

Dwa lata temu, w 2013 roku, na ekrany kin wszedł film na podstawie powieści Jonasa Jonassona, "Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął". Produkcja okazała się świetną ekranizacją książki, która zdobyła wiele pozytywnych recenzji. Okazuje się, że przyjdzie nam jeszcze zobaczyć adaptację jego dzieła. Powstanie film na podstawie jego powieści, "Analfabetka, która potrafiła liczyć".

12.08.2015
16:14
Kolejna powieść Jonasa Jonassona zostanie zekranizowana. Będzie hit?
REKLAMA
REKLAMA

W Polsce premiera książki miała miejsce w tym roku. Książka opowiada o Nombeko, dziewczynce żyjącej w Afryce, która nie ma łatwego życia. Młodą Afrykankę czekają jednak niesamowite przygody, które pomogą poniekąd odmienić jej los. Nombeko spotka m. in. samego króla Szwecji. Powieść Jonassona pełna jest niewiarygodnych historii i absurdów, które czytelnik poznaje z rosnącym rozbawieniem i zdziwieniem.

stulatek 2

"Stulatek, który wyskoczył przez okno i zniknął" spodobał się odbiorcom zarówno na papierze jak i wielkim ekranie. Myślę, że podobnie będzie z drugą powieścią Jonassona, która jest równie dowcipna, zwariowana i pełna absurdów. Nie wiadomo jeszcze, jacy aktorzy mieliby wcielić się w postaci z powieści szwedzkiego autora, ani kiedy film miałby ukazać się w kinach.

REKLAMA

Czytaj także:

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA