REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy /
  3. VOD
  4. Netflix /

"Kolejne 365 dni" na wyciągnięcie ręki. Netflix chwali się pierwszymi 4 minutami z filmu

Blanka Lipińska i Netflix kontynuują swoją współpracę, czego efektem będzie kolejna część erotycznej trylogii "365 dni". Do sieci trafił właśnie premierowy teaser produkcji, która zadebiutuje za mniej niż miesiąc. Jak wyglądają "Kolejne 365 dni" i czego dowiadujemy się z pierwszych 4 minut filmu?

25.07.2022
18:39
kolejne 365 dni film netflix teaser
REKLAMA

O tym, że Netflix przeniesie na ekran finał trylogii "365 dni", wiemy już od czerwca bieżącego roku. Nie było to zresztą żadną niespodzianką, bo zarówno 1. część tej opowieści, jak i jej sequel "365 dni: Ten dzień" notowały świetne wyniki na globalnych listach przebojów platformy. Jak wiadomo, nie zabija się przedwcześnie kury znoszącej złote jaja, a ten poszczególny okaz ma w sobie siły na jeszcze przynajmniej jeden raz. "Kolejne 365 dni" trafią na Netfliksa wyjątkowo szybko, bo już w połowie sierpnia. Na zwiastun produkcji jeszcze trochę poczekamy, ale już wiadomo, jaka scena otwiera produkcję.

"Kolejne 365 dni" kontynuują historię Laury i Massimo, czyli włoskiego gangstera i porwanej przez niego Polki. Pod koniec 2. filmu bohaterka została postrzelona, a życie jej i noszonego przez nią dziecka znalazło się w niebezpieczeństwie. Początek następnej części wyraźnie igra z uczuciami fanek i obawami o życie Laury, bo całość otwiera scena z Massimo na... cmentarzu.

REKLAMA

Kolejne 365 dni już wkrótce na Netflix Polska - jest teaser:

Kolejne 365 dni - nowość serwisu Netflix

Pierwsze cztery minuty filmu koncentrują się na Oldze, przyjaciółce Laury przygotowującej się do ślubu z Domenico i spotkaniu Massimo z przedstawicielami wrogiej rodziny mafijnej. Mężczyzna grozi im, że jeśli kiedykolwiek postawioną nogę na Sycylii, to zemsta z jego strony będzie krwawa. Reaguje w taki sposób na słowa o "nieprzyjemnym incydencie" i widzowie mogą w pierwszej chwili pomyśleć, że chodzi o postrzelenie Laury. W rzeczywistości w grobie leży nie rozkochana w mafiozie Polka, a Adriano Torricelli ("zły" brat bliźniak Massimo). Co nie oznacza, że związek pary głównych bohaterów w 3. części będzie pozbawiony trudności, na co wskazuje oficjalne synopsis:

REKLAMA

Związek Laury i Massino wisi na włosku. Para stara się przezwyciężyć problemy z zaufaniem, zazdrością i nieustępliwym Nacho, który próbuje ich rozdzielić.

Film "Kolejne 365 dni" zadebiutuje na platformie Netflix 19 sierpnia.

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA