REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Netflix, zlituj się. Jeszcze nie pozbieraliśmy się po "Tym dniu", a ty już dajesz nam "Kolejne 365 dni"

To będzie "Kolejne 365 dni" żenady. Finał trylogii jeszcze w tym roku pojawi się na Netflix Polska. Platforma nie obija się ze spieniężaniem popularności adaptacji książek Blanki Lipińskiej. Jeszcze nie otrząsnęliśmy się po traumie, jaką był "Ten dzień", a już możemy szykować się na następną. Co czeka Laurę i Massimo?

21.06.2022
10:06
kolejne 365 dni premiera netflix kiedy
REKLAMA

"Kolejne 365 dni" wielkimi krokami zmierza na platformę Netflix. Premiera adaptacji trzeciej części bestsellera Blanki Lipińskiej już niedługo, więc możecie zacząć ćwiczyć zniesmaczone miny. Seria "365 dni" po raz pierwszy zażenowała nas jeszcze w 2020 roku. Potem prawa do filmu przejął streamingowy gigant i postanowił zekranizować książkową trylogię do końca. Nad pierwszą kontynuacją pt. "365 dni: Ten dzień" załamywaliśmy ręce niecałe dwa miesiące temu.

Prostackie sceny seksu, idiotyczne dialogi i jeszcze głupsze zwroty akcji - to otrzymaliśmy do tej pory. Dwie pierwsze części "365 dni" zawodzą na każdym polu, ale i tak stały się hitami Netfliksa. Platforma zresztą się tego spodziewała. Dlatego "Kolejne 365 dni" powstawało symultanicznie z "Ten dzień". Dzięki temu już niedługo przekonamy się, co dalej czeka Laurę i Massimo.

REKLAMA

Netflix i premiera filmu Kolejne 365 dni.

Wcielająca się w postać Olgi Magdalena Lamparska uchyliła na swoim Instagramie rąbka tajemnicy. Zdradziła, kiedy "Kolejne 365 dni" pojawią się na Netfliksie. Stanie się to już całkiem niedługo. Niecałe dwa miesiące i poznamy dalsze losy znanych nam bohaterów.

Kolejne 365 dni - Netflix - premiera

"Gotowi odkryć co czeka Olgę i Domenico?" - pyta na swoim Instagramie Magdalena Lamparska. Musi jednak zdawać sobie sprawę z tego, że dla fanów serii o wiele ważniejsze jest inne pytanie:"Co dalej z Laurą i Massimo?". W finale "Tego dnia" główna bohaterka została postrzelona. Teraz jej mąż będzie musiał zdecydować czy uratuje ją, czy dziecko, które nosi ona w sobie.

REKLAMA

Czytelnicy książek Blanki Lipińskiej znają odpowiedź na to pytanie. Gdybyście ich o to spytali, kazaliby wam szykować się na najgorsze. Jeśli myśleliście, że nie da się wymyślić nic głupszego niż wątek ze złym bratem bliźniakiem, poczekajcie, aż zobaczycie "Kolejne 365 dni". Możecie się bowiem ostro zdziwić tym, co Blanka Lipińska tym razem przygotowała dla swoich bohaterów. W powietrzu już wiszą następne Złote Maliny dla Polaków.

Premiera "Kolejnych 365 dni" 19 sierpnia na Netfliksie.

Disney+ zadebiutował w Polsce. Tutaj kupisz go najtaniej.

Publikacja zawiera linki afiliacyjne Grupy Spider's Web.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA