REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Kolejne single Nine Inch Nails z nadchodzącej płyty!

Premiera nowego albumu Nine Inch Nails zbliża się coraz większymi krokami. Tymczasem zespół nie przestaje rozpieszczać swoich fanów. Zane Lowe w BBC Radio One podał nam na tacy kolejne nowe kawałki z "Hestitation Marks".

26.08.2013
15:16
Kolejne single Nine Inch Nails z nadchodzącej płyty!
REKLAMA

Po "Came Back Haunted", które ukazało się 6 czerwca jako pierwszy oficjalny singiel z nadchodzącego albumu legendy industrial rocka, oraz "Copy of A", które można było za darmo ściągnąć za Amazonie, przed paroma dniami w brytyjskim BBC Radio One w audycji Zane'a Lowe zagościł sam Trent Reznor i zaprezentował kolejny singiel. Padło na kawałek "Everything". Chodzą plotki że klip do niej miałby się pojawić już za półtora tygodnia.

REKLAMA

Wczoraj Zane Lowe po raz kolejny podjarał fanów Nine Inch Nails. W swojej audycji puścił kolejny kawałek z nowego albumu NIN - tym razem było to "Find My Way", znane już z obecnych koncertów zespołu.

Nie da się ukryć, że nowy materiał brzmi - póki co - bardzo pogodnie, i nieco mniej NIN-owo, a bardziej jak wcześniejszy projekt Trenta How To Destroy Angels. "Hestitation Marks" ukaże się już 3 września. Czekacie równie niecierpliwie jak ja?

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA