REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Animacja zrobiona i koń zwalony. Powstał animowany filmik na podstawie popularnego polskiego mema

Internet nie od dziś rządzi się swoimi prawami. Niejednokrotnie popularność w sieci zdobywają w teorii niewarte tego wypowiedzi prywatnych osób, które nie zastanawiały się nad tym, co mówią. W lutym polski Reddit eksplodował komentarzami na temat hasła „koń zwalony”. Post pewnego Marianka doczekał się nawet swojej animacji.

23.03.2020
18:29
koń zwalony animacja
REKLAMA
REKLAMA

Od czasów początku Internetu zmieniło się bardzo wiele. Globalna wioska naprawdę opanowała cały świat i zmieniła sposób, w jaki wielu z nas codziennie funkcjonuje. Jedna rzecz na pewno nie uległa jednak zmianie. Użytkownicy Internetu wciąż uwielbiają wyszukiwać kontrowersyjne i zabawne zdania innych użytkowników, a potem je rozsławiać, często w prześmiewczy sposób.

W zeszłym miesiącu taki los spotkał pewnego użytkownika Facebooka o nicku Marianek XXX (na rozprzestrzenianym zdjęciu posta jego nazwisko zostało zamazane), który podzielił się ze światem swoją radością po „zwaleniu konia”.

Hasło „koń zwalony” szybko zyskało popularność w serwisie Reddit, gdzie przedstawiono je jako rozwiązanie wszelkich problemów.

koń zwalony animacja class="wp-image-388902"

Internauci w humorystyczny sposób rozgłaszali, że gdyby wszyscy inni podążali śladem Marianka, to na świecie nie byłoby wojen, a w ich miejsce zapanowałaby powszechna radość. Bo do poczucia spełniania według wystarczyłby tylko wspomniany „koń zwalony”, dobra pizza, ciekawy filmik na YouTubie i obecność zwierząt. Słowem: pieniądze, jedzenie, bezpieczeństwo i odrobina przyjemności.

REKLAMA

Teraz do dziesiątków dyskusji, postów i memów dołączył też humorystyczny filmik od duetu Jędruś i Kamil. Założyli oni specjalną stronę internetową, gdzie znaleźć można obrazkową historię. Całość jest wizualnie utrzymana w czerni oraz bieli, a każdy kolejny obrazek oparto o prostą zapętloną animację. Nie brakuje tu też jednak dowcipów o podwójnym dnie, zwłaszcza w kontekście tytułowego konia. Teraz pozostaje więc tylko czekać aż swoje animacje dostaną inne polskie memy na czele z najpopularniejszymi w zeszłym roku nosaczami.

Czytaj także: Czy media powinny pisać o takich tematach jak memy? Odpowiedź na wbrew pozorom bardzo poważne pytanie znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA