Animacja zrobiona i koń zwalony. Powstał animowany filmik na podstawie popularnego polskiego mema
Internet nie od dziś rządzi się swoimi prawami. Niejednokrotnie popularność w sieci zdobywają w teorii niewarte tego wypowiedzi prywatnych osób, które nie zastanawiały się nad tym, co mówią. W lutym polski Reddit eksplodował komentarzami na temat hasła „koń zwalony”. Post pewnego Marianka doczekał się nawet swojej animacji.
REKLAMA