REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Potwierdziły się plotki o wspólnej trasie Beyonce i Jaya-Z. Muzyczny duet przyjedzie do Polski

Doniesienia o wspólnej trasie najsłynniejszego muzycznego power couple Ameryki krążyły od kilku miesięcy. Jako pierwsza informację wypuściła Beyonce, by już po chwili zaprzeczać prawdziwości tej wiadomości. Nareszcie fani doczekali się oficjalnego potwierdzenia. Beyonce i Jay-Z ruszają w trasę po Europie i Stanach Zjednoczonych.

12.03.2018
19:18
Wspólna trasa Beyonce i Jay-Z potwierdzona. Koncert w Polsce w czerwcu
REKLAMA
REKLAMA

Trasa zatytułowana „On the Run II” zostanie rozpoczęta koncertem w Cardiff szóstego czerwca. Beyonce i Jay-Z w ciągu niecałych dwóch miesięcy wystąpią na piętnastu koncertach, z których każdy odbędzie się na stadionie (w większości chodzi o areny piłkarskie). Polskich fanów najbardziej interesowało jednak, czy para wystąpi w naszym kraju. Przez długi czas nie było to pewne, ale jak widać, Polacy nie mieli powodów do zmartwień.

Beyonce i Jay-Z wystąpią razem na Stadionie Narodowym w Warszawie już 30 czerwca.

Bilety na to wydarzenie będą sprzedawane od godziny 10:00 19 marca w serwisie Tidal i stronie Live Nation. Oprócz Polski gwiazdorska para wystąpi również m.in. w Wielkiej Brytanii, we Włoszech, Niemczech, Danii i Francji. Po zakończeniu europejskiej części trasy artyści ruszą w jeszcze dłuższą podróż po Stanach Zjednoczonych. Do drugiego października odbędzie się tam dwadzieścia jeden koncertów.

Poprzednia trasa koncertowa małżeństwa Carterów odbyła się w 2014 roku w ramach promocji albumu piosenkarki o tytule Beyonce i longplaya Magna Carta Holy Grail autorstwa najbogatszego amerykańskiego rapera. Pierwsze On the Run objęło jednak tylko dwa europejskie koncerty – oba w Paryżu. Bilety na wszystkie koncerty zostały wyprzedane – obejrzało je na żywo blisko 980 tysięcy widzów. Przychody z tamtej trasy oblicza się na 84 mln dol.

REKLAMA

Zapowiedziana trasa koncertowa zapowiada się na prawdziwą ucztę fanów solowych numerów Beyonce i Jay-Z. Małżeństwo ma za sobą również wiele muzycznych kolaboracji i gościnnych występów na płytach partnera. Wydaje się więc pewne, że tego typu numery również znajdą się na setliście.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA