REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Nie udało ci się zgarnąć biletów na koncerty Gorillaz? Nie szkodzi, i tak możesz zobaczyć ich występ

Zespół Gorillaz wrócił po kilku latach i wywołał prawdziwe trzęsienie ziemi. Grupa wydała nie tylko nowy album, Humanz, ale także ogłosiła, że zagra w kilku miastach Europy. Dwa koncerty odbędą się w Polsce. Pierwszy z nich już jutro, w Warszawie.

13.06.2017
14:59
Wywiad z Gorillaz
REKLAMA
REKLAMA

Zainteresowanie koncertami Gorillaz przerosło najśmielsze oczekiwania. Masa fanów chciała zdobyć bilet na wydarzenia organizowane w ramach Electronic Beats. Nie wszystkim jednak, ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i kameralny charakter koncertów zespołu, który wynika zresztą z samego pomysłu członków grupy, uda się uczestniczyć w występach Gorillaz w Warszawie i Katowicach.

Ale ci, którzy nie załapali się na bilety, wcale nie muszą obejść się smakiem. Sieć T-Mobile przygotowała dla nich coś w zastępstwie.

Już 20 czerwca w warszawskim klubie Iskra (Wawelska 5) o godzinie 21:00 odbędzie się live stream z koncertu Gorillaz w Kolonii.

Poza wielkim ekranem swoje miejsce będzie miała też strefa Samsung Polska. Samsung zapewni sprzęt VR, dzięki któremu będzie można obejrzeć koncert w formule 360. O godzinie 20:00 na scenie wystąpi Daniel Drumz, a po live streamie odbędzie się koncert zespołu Kroki.

Wjazd na całe wydarzenie jest dostępny dla wszystkich i bezpłatny.

Jeśli nie możecie pojawić się w Iskrze, też macie szansę zobaczyć Damona Albarna na scenie. Stream z koncertu zostanie udostępniony na stronie Electronic Beats. Tam również znajdziecie szczegółowe informacje na temat tego wydarzenia.

Koncerty Gorillaz w Europie - gdzie i kiedy?

REKLAMA

Warszawa (PL): 14 czerwca, godz. 20:30, Nowy Teatr (Madalińskiego 10/16, 00-001 Warszawa)
Budapeszt (HU): 16 czerwca, Várkert Bazár (Ybl Miklós tér 4, 1013 Budapest)
Katowice (PL): 18 czerwca, godz. 20:30, MCK (Plac Sławika i Antalla 1, 40-166 Katowice)
Kolonia (DE): 20 czerwca, Palladium (Schanzenstr. 40, 51063 Cologne)

Trasa koncertowa Gorillaz, prezentująca nową płytę Humanz, została też zaplanowana na jesień tego roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA