REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Rząd wprowadza narodową kwarantannę. Kina pozostaną zamknięte

Rząd zdecydował się wprowadzić narodową kwarantannę. 28 grudnia w Polsce rozpocznie się całkowity lockdown i potrwa on do połowy stycznia. Oznacza to, że do dotychczasowych obostrzeń dojdą kolejne. A co za tym idzie, kina pozostaną zamknięte dłużej niż wcześniej planowano.

17.12.2020
16:51
kino koronawirus kwarantanna narodowa
REKLAMA
REKLAMA

W czwartek, 17 grudnia podczas konferencji prasowej minister zdrowia Adam Niedzielski oznajmił, że rząd wprowadza kwarantannę narodową. Dotychczasowe obostrzenia będą więc obowiązywać dłużej niż wcześniej zapowiadano, a do tego dojdą do nich kolejne. Jeśli więc myśleliście, że jeszcze w tym roku odwiedzicie kino, aby obejrzeć film na wielkim ekranie, to musicie zmienić plany.

Zgodnie z dotychczasowymi zapowiedziami kina miały pozostać zamknięte do 27 grudnia.

REKLAMA

Ze względu na narodową kwarantannę, czas ten został znacznie wydłużony. Całkowity lockdown rozpocznie się 28 grudnia i potrwa bowiem do 17 stycznia 2021 roku. Do tego momentu nie odwiedzimy więc ani kin, ani innych instytucji kultury.

Pierwszą dużą premierą 2021 roku w Polsce ma być „Wonder Woman 1984”. Wszyscy ci, którzy planowali wybrać się na nowy film DCEU na razie mogą odetchnąć ulgą. Planowo produkcja ma wejść na nasze ekrany 22 stycznia. Niemniej może dojść do kolejnych przetasowań w kalendarzu nadchodzących premier w naszym kraju.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA