REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy
  3. YouTube

Kapitalny pomysł! Australia finansuje fikcyjny zwiastun Krokodyla Dundee z Robbie, Hemsworthem i Crowe'em

Do sieci trafił zwiastun nowego filmu z serii Krokodyl Dundee. W jego obsadzie znalazły się gwiazdy największego kalibru, takie jak uwielbiana Margot Robbie, przystojny Chrisa Hemsworth wraz z bratem, a także doświadczony Russell Crowe. Ciekawe o tyle, że ten film… w ogóle nie powstanie.

01.02.2018
14:00
Kapitalny pomysł! Australia finansuje fikcyjny zwiastun filmu Dundee
REKLAMA
REKLAMA

W sieci można znaleźć masę podrobionych zwiastunów tworzonych przez fanów. Gdy więc widzisz, że nagle, bez żadnego medialnego szumu, pojawia się trailer filmu Krokodyl Dundee, logicznym jest, że nabierasz podejrzeń. Te w znacznym stopniu rozwiewa gwiazdorska obsada, która znajduje się w reklamowym materiale. W klipie widać między innymi Margot Robbie, Hugh Jackmana, Chrisa Hemswortha, a także Russella Crowe'a.

Gwiazdy Hollywood pojawiają się w nowych scenach. Gołym okiem widać, że to nie żadna składanka sekwencji z innych filmów. Zwiastun wygląda na autentyczny, chociaż nie do końca oddaje ducha pierwszego filmu. O co w tym wszystkim chodzi?

Za zapowiedzią filmu Krokodyl Dundee stoi Tourist Australia - rządowa agencja promująca turystykę.

Zwiastun powstał ze środków publicznych i jest reklamą krajowych atrakcji oraz krajobrazów. Turystyka w Australii jest bardzo ważnym źródłem dochodu dla całego państwa. Żadna z gwiazd biorących udział w projekcie nie jest przypadkowa. Wszystkie pochodzą z Australii. Trailer został stworzony właśnie teraz, aby wyemitować go podczas amerykańskiego święta Super Bowl.

REKLAMA

Bardzo mi się taki pomysł podoba. Zwłaszcza, że do filmu ułożono nawet zarys fabuły. Tak oto tytułowy Dundee dorobił się syna mieszkającego w Stanach Zjednoczonych. Potomek opuszcza USA i wyjeżdża do Australii, gdzie stara się odnaleźć swojego ojca. Nie jest to proste, ponieważ główny bohater to typowy mieszczuch, który w żadnym stopniu nie jest przygotowany na atrakcje oraz niebezpieczeństwa, z których znana jest Australia.

Pełna lista gwiazd, które wystąpiły w materiale Tourist Australia, prezentuje się następująco: Danny McBride, Chris Hemsworth, Hugh Jackman, Margot Robbie, Russell Crowe, Isla Fisher, Ruby Rose, Liam Hemsworth, Jessica Mauboy oraz Luke Bracey. Pozostaje pogratulować pomysłu.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA