REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Seriale

Janda, Gruszka, Muskała i Adamska w nowym serialu TVN-u. Już dziś premiera komedii kryminalnej „Królestwo kobiet”

Jesienna ramówka telewizji TVN przyniosła sporo serialowych nowości, do których już dzisiaj dołączy komedia kryminalna zatytułowana „Królestwo kobiet”. W rolach głównych zagrały w niej Krystyna Janda, Gabriela Muskała, Karolina Gruszka i Aleksandra Adamska. Gdzie i o której zaczyna się transmisja?

18.10.2020
17:30
królestwo kobiet tvn
REKLAMA
REKLAMA

W ramach najnowszej aktualizacji oferty TVN-u widzowie mogli już śledzić na małym ekranie powrót bohaterów „BrzydUli”, nowe odcinki „Usta Usta”, a ostatnio zagościła tam też „Szadź” z Maciejem Stuhrem w roli głównej. To jednak nie koniec nowości zaplanowanych przez prywatnego nadawcę. W ciągu najbliższych ośmiu tygodni widzowie będą mogli śledzić losy czwórki kobiet uwikłanych w aferę kryminalną przez byłego partnera.

W ostatnich latach na antenie TVN-u nie brakowało serialowych tytułów z kobiecą bohaterką na pierwszym planie. Wystarczy wspomnieć o takich produkcjach jakprzywołana już „BrzydUla”, „Pułapka” czy popularna „Chyłka”. Ale nawet na tle tych seriali „Królestwo kobiet” wyróżnia się siłą kobiecej obsady. Główne role grają Krystyna Janda, Karolina Gruszka, Aleksandra Adamska i Gabriela Muskała, a dodatkowo na ekranie towarzyszą im Artur Żmijewski, Justyna Schneider, Rafał Maćkowiak i Jan Peszek.

Królestwo kobiet” to komedia kryminalna o czwórce obcych sobie kobiet walczących o przetrwanie w gangsterskim światku.

Wszystkie cztery znajdą się w trudnej sytuacji z powodu zmarłego w tragicznym wypadku mężczyzny. Dla jednej z nich to obecny, dla drugiej były mąż, trzecia była jego kochanką, a co łączyło z nim ostatnią nie jest jasne. Wszystkie zamiast majątku dostają jednak w spadku podupadającą firmę i dług u miejscowego gangstera. Bohaterki postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i kontynuować kryminalną współpracę.

Za reżyserię tytułu odpowiada Maciej Bochniak, a autorem zdjęć jest Paweł Flis. Scenariusze do wszystkich odcinków „Królestwa kobiet” przygotował zespół działający pod nadzorem Katarzyny Śliwińskiej-Kłosowicz. Produkcja liczy sobie łącznie osiem epizodów i oprócz telewizji będzie w tym samym czasie debiutować na platformie Player.pl.

REKLAMA

Premiera serialu „Królestwo kobiet” dziś o 21:30 na TVN-ie. Kolejne odcinki będą pokazywane co tydzień o tej samej porze.

Nie przegap nowych tekstów. Obserwuj serwis Rozrywka.Blog w Google News.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA