REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale /
  3. VOD
  4. Netflix /

Andrzej Seweryn jako drag queen w nowym serialu Netfliksa. Zwiastun "Królowej" wygląda świetnie

"Królowa" to nowy polski serial Netfliksa, który już w przyszłym miesiącu zadebiutuje w bibliotece serwisu. Dziś do sieci trafił pierwszy oficjalny zwiastun tej produkcji z Andrzejem Sewerynem, Marią Peszek i Julią Chętnicką, który promowany jest jako "niezwykła historia o rodzinie, drugiej szansie i miłości, pokonującej wszelkie różnice". Rzućmy okiem!

24.05.2022
10:02
królowa serial netflix zwiastun premiera andrzej seweryn
REKLAMA

"Królowa" - najnowszy polski serial od Netflix - już 23 czerwca pojawi się w serwisie w Polsce i 190 krajach świata. Produkcja ma być w gruncie rzeczy miniserią, liczącą cztery epizody. Fabuła skupia się na Sylwestrze, Wioli i Izie - wyjątkowej rodzinie ze Śląska, która wbrew wielu przeszkodom, oraz dzięki poczuciu zrozumienia i solidarności, dostaje drugą szansę na miłość, przyjaźń i akceptację. Królowa ma być przede wszystkim optymistyczną, pełną nadziei i poczucia humoru opowieścią o odkupieniu, a także obalaniu stereotypów.

REKLAMA

Netflix: Królowa - zwiastun

W tytułową Królową wciela się Andrzej Seweryn, który - jak sam twierdzi, odegrał w serialu rolę życia, jednocześnie wcielając się w postać renomowanego paryskiego krawca, pedantycznego Sylwestra, oraz piękną, utalentowaną i doniosłą drag queen Lorettę, którą staje się na deskach teatru.

Pomimo złożonej sobie przed laty obietnicy, Sylwester decyduje się wrócić do rodzinnego górniczego miasteczka, po tym jak dostaje list od nieznanej dotąd, osiemnastoletniej wnuczki Izy (Julia Chętnicka). Wnuczka to charyzmatyczna i szczera do bólu dziewczyna, która pracuje w górniczej stołówce, ale marzy o karierze kosmetyczki. W jej życiu najważniejsi są dla niej przyjaciele i matka Wiola, której usiłuje pomóc, sprowadzając wbrew jej woli na Śląsk Sylwestra. Iza ma nadzieję, że potrzebująca przeszczepu
matka przyjmie nerkę od nieznanego ojca, z którym nigdy wcześniej nie szukała relacji. W rolę Wioli - kobiety zdecydowanej, temperamentnej i bezkompromisowej - wcieliła się Maria Peszek.

Podróż Sylwestra w rodzinne strony przybierze nieoczekiwany obrót, zmuszając całą trójkę do zmierzenia się z przeszłością, tragedią, trudnymi wyborami, ale też sprawi, że dostaną szansę odbudowania straconych więzi.

Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun produkcji.

REKLAMA

Królowa - zwiastun serialu Netfliksa

Królowa - Netflix
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA