REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Krótka piłka: Soundtrack Guardians of the Galaxy najlepszy w historii

Jeżeli znacie Guardians of the Galaxy, to nie możecie się nie zgodzić, że soundtrack („Awesome Mix Vol. 1”) do filmu Jamesa Gunna jest nieziemsko dobry. Jak się jednak okazuje, zbiór starych rockowych i soulowych kawałków zapisze się w historii, jako pierwszy soundtrack dostał się do 200-tki Billboardu bez ani jednej nowej piosenki. Sukces? I to jaki!

14.08.2014
10:28
Krótka piłka: Soundtrack Guardians of the Galaxy najlepszy w historii
REKLAMA

Choć „Awesome Mix Vol. 1” zawiera 12 genialnych utworów, to trudno nie zauważyć, że piosenki do najnowszych, a co więcej, najpopularniejszych nie należą. Muzyka z lat 60-tych i 70-tych nie pojawia się na Billboardowych listach zbyt często. Guardians of the Galaxy (a raczej Star-Lord) udowodnili, że oldschool jest wciąż w modzie. To daje nadzieję, że młodsze pokolenie słuchaczy na chwilę porzuci Justina Biebera i rzuci okiem na takie legendy jak chociażby David Bowie czy The Runaways.

REKLAMA

Najlepsze jednak jest to, że ta świetna muzyka powróci, w końcu Peter Quill ma jeszcze w zanadrzu  „Awesome Mix Vol. 2”. Ciekawe czym tym razem Marvel zaskoczy fanów Guardians of the Galaxy. Więcej o "Awesome Mix Vol. 1" dowiecie się z tego miejsca.

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA