REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Audiobooki

Krótka piłka: Wiedźmin nadchodzi! Studio Sound Tropez ożywi kolejnego kultowego bohatera

Tak, tak, możecie już zacierać łapki. W październiku ulubiony i dla niektórych jedyny prawdziwy badass i bohater wszech czasów, Wiedźmin, ożyje. Nie tak dawno temu pojawiły się pogłoski o pełnometrażowym filmie o tej postaci, a tu już kolejna wielka niespodzianka. Studio Sound Tropez również ożywi Geralta. Po Thorgalu, "gwiezdnym dziecku", przyszedł czas na białowłosego nadczłowieka.

17.09.2014
21:42
Krótka piłka: Wiedźmin nadchodzi! Studio Sound Tropez ożywi kolejnego kultowego bohatera
REKLAMA

Nasz ukochany pogromca potworów będzie głównym bohaterem nowego słuchowiska "Wiedźmin. Dom ze szkła". W rolę Geralta z Rivii wcielił się Jacek Rozenek, a narratorem całego przedsięwzięcia został Adam Ferency. Oprócz dwóch panów będziemy mieli przyjemność słuchać również Magdaleny Różdżki (Vara) czy Magdaleny Popławskiej (Marta). Za reżyserię słuchowiska odpowiada Marcin Kardach.

REKLAMA

Informacja o nowym i tak spektakularnym projekcie Sound Tropez jest fantastyczna. Miejmy nadzieję, że ten krok oraz pogłoski o filmie udowodnią, że jesteśmy w stanie wypromować swój towar w świetny i pożądany sposób. Po nieudanym filmie i serialu z Michałem Żebrowskim niesmak pozostał. Miejmy nadzieję, że już nigdy nie będziemy musieli się wstydzić (Grażyna Wolszczak w roli Yennefer... kto to wymyślił?!).

Czekam z niecierpliwością. A wy już teraz łapcie fragment i zapowiedź w jednym. Enjoy!

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA