REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Serial Kruk. Szepty słychać po zmroku już wiosną w Canal+. Znamy datę premiery mrocznego thrillera

Kruk. Szepty słychać po zmroku zapowiadany jest jako jeden z najmocniejszych thrillerów polskiej telewizji. Wiemy już, kiedy spodziewać się pierwszego odcinka serialu CANAL+.

12.02.2018
11:35
kruk canal+
REKLAMA
REKLAMA

Produkcja przedstawi losy Adama Kruka, funkcjonariusza łódzkiego wydziału kryminalnego. Policjant zostaje wysłany do Białegostoku. W międzyczasie dochodzi do zaginięcia nastolatka. Wszystko wskazuje na to, że główny bohater sam jest zamieszany w całą sprawę. A do tego wszystkiego dojdą demony przeszłości, które dopadają detektywa po powrocie w rodzinne strony.

Tytuł Kruk ma oddawać mroczny klimat serialu i charakter głównego bohatera.

Celem twórców było stworzenie surowego, brutalnego świata, znanego choćby z Fargo. Dużą rolę mają odegrać mistycyzm i życie duchowe mieszkańców Podlasia. Ważnym tematem będzie także wielokulturowość regionu, który podobnie jak główny bohater nie rozliczył się z przeszłością.

Kruk będzie pierwszym polskim serialem zrealizowanym w technologii 4K. Reżyserem produkcji jest Maciej Pieprzyca, odpowiedzialny za Chce się żyć czy Jestem mordercą. Autorem scenariusza jest Jakub Korolczuk. Główną rolę powierzono Michałowi Żurawskiemu. Na ekranie zobaczymy również Katarzynę Wajdę, Cezarego Łukaszewicza czy Mariusza Jakusa. Ten ostatni zagra Marka Kaponowa, który pomaga Krukowi w rozwiązaniu sprawy. Między policjantami zrodzi się pewnego rodzaju rywalizacja.

REKLAMA

Kruk. Szepty słychać po zmroku trafi do CANAL+ już w niedzielę, 18 marca tego roku, o 21:30.

Kolejne epizody będzie można obejrzeć na antenie stacji co tydzień.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA