REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Nawet jeśli nie masz Canal+, obejrzysz premierę serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku

Dziś wieczorem na antenie Canal+ będzie można zobaczyć pierwszy odcinek serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku. Stacja zrobiła widzom prezent i odkodowała swoje pasmo.

18.03.2018
10:00
Kruk. Szepty słychać po zmroku premiera
REKLAMA
REKLAMA

Głównym bohaterem serialu jest Adam Kruk, funkcjonariusz łódzkiego wydziału kryminalnego. Policjant zostaje służbowo wysłany na rodzinne Podlasie. W międzyczasie w Białymstoku dochodzi do tajemniczego zniknięcia nastolatka. Adam zostaje zaangażowany w sprawę porwania chłopca. Ponadto bohater musi zmierzyć się z wydarzeniami, które w przeszłości kazały mu uciekać z tych stron.

Kruk. Szepty słychać po zmroku ma być jednym z najmocniejszych polskich seriali.

Twórcy pragnęli stworzyć mroczny, brutalny klimat odludzia, znany choćby z Fargo czy Top of the Lake. Ważną rolę w fabule odegra sam wielokulturowy region Podlasia, który podobnie jak bohater nie rozliczył się z przeszłością. Istotnym elementem przedstawionej rzeczywistości będzie także mistycyzm i życie duchowe tamtejszych mieszkańców.

W roli Adama Kruka zobaczymy Michała Żurawskiego, którego wspierać Cezary Łukaszewicz. Aktor wcielił się w przyjaciela głównego bohatera z lat dzieciństwa. Oprócz nich w obsadzie znaleźli się także Mariusz Jakus, Katarzyna Wajda czy Marcin Bosak. Reżyserem serialu jest Maciej Pieprzyca, a scenariusz przygotował Jakub Korolczuk. Będzie to pierwszy polski serial stworzony w technologii 4K.

REKLAMA

Premierowy odcinek można obejrzeć dzisiaj o 21:30 na Canal+.

Stacja zdecydowała się zrobić prezent abonentom nc+ oraz posiadaczom pakietów sieci kablowych. Nawet jeśli na co dzień nie macie kanału w swojej ofercie, to uzyskacie do niego dostęp w czasie emisji premierowego epizodu. Następnie odcinek będzie można oglądać w nc+ GO i nc+ GO TV. Następne części wyświetlane będą w kolejne niedziele o tej samej porze.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA