REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Seriale

Kruk. Szepty słychać po zmroku z nowym zwiastunem. Zapowiada się mroczny serial

Już za niecały miesiąc, bo 18 marca tego roku, na antenie Canal+ pojawi się nowy mroczny thriller w odcinkach. Mowa o serialu Kruk. Szepty słychać po zmroku, w którym główną rolę zagra Michał Żurawski.

23.02.2018
14:14
kruk żurawski
REKLAMA
REKLAMA

Aktor wcieli się w Adama Kruka, policjanta z Łodzi, który zostaje wysłany do Białegostoku. Mężczyzna niechętnie udaje się w tamte strony. Sam pochodzi z Podlasia i lata temu uciekł z tych rejonów, by gdzie indziej rozpocząć nowe życie. Głównego bohatera będą prześladowały demony przeszłości. Oprócz tego zostanie uwikłany w zaginięcie chłopca. Życie Kruka zacznie się komplikować.

Tytuł serialu nawiązuje nie tylko do nazwiska pierwszoplanowej postaci, ale także do mrocznego klimatu serialu.

Jakub Korolczuk, scenarzysta Kruka, twierdzi, że ten tytuł będzie najmocniejszym polskim thrillerem, jaki aktualnie możemy oglądać. Inspiracją dla stworzonej przez niego historii były takie produkcje jak Fargo, Detektyw czy Tajemnice Laketop.

Oprócz Michała Żurawskiego na ekranie zobaczymy Mariusza Jakusa, Cezarego Łukaszewicza, Katarzynę Wajdę, Annę Nehrebecką, Marcina Bosaka i Jerzego Schejbala. Za muzykę odpowiada Bartosz Chajdecki, znany z takich filmów jak Jestem mordercą, Bogowie czy Najlepszy. Producentem jest Piotr Dzięcioł.

REKLAMA

Przyznam, ze nowa zapowiedź zaostrzyła mój apetyt na produkcję.

Premiera Kruka już 18 marca o 21:30 w Canal+.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA