REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka
  3. YouTube

Krzysztof Gonciarz udostępnił muzykę ze swoich filmów. Rewelacja!

Filmy Krzysztofa Gonciarza są nie tylko pełne humoru, świetnych ujęć i wielu ciekawostek ze świata, ale to także kopalnia dobrych melodii. Nie wiem, czy ogladając Zapytaj Beczkę, materiały podróżnicze czy ostatnio prowadzony przez Gonciarza Daily Vlog, zwróciliście uwagę na wykorzystywane utwory, ale dla mnie zawsze był to element przykuwający uwagę.

12.07.2016
12:05
Krzysztof Gonciarz udostępnił muzykę ze swoich filmów. Rewelacja!
REKLAMA
REKLAMA

Youtuber postanowił podzielić się ze swoimi widzami, którzy - jak przyznaje - często pytali o wykorzystane w wideo kawałki muzyczne - playlistami zawierającymi piosenki użyte w swoich filmach. W serwisie SoundCloud na profilu Krzysztofa Gonciarza znajduje się aktualnie prawie 20 playlist z utworami różnych twórców. Wśród muzyków, których twórczość została zaprezentowana w programie Gonciarza są zespół RYSY, Aso i mój faworyt, producent Bartłomiej "BaQ" Kopiniak.

REKLAMA

To naprawdę świetna niespodzianka dla fanów youtubera, w tym i dla mnie, bo już dawno chodziło mi po głowie, skąd Gonciarz wytrzasnął te wszystkie dobre numery. Wsród kawałków jest sporo elektroniki, trochę hip-hopu i chilloutowych nut - mieszanka idealna, zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Profil Gonciarza w serwisie SoundCloud znajdziecie TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA