REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Bestsellery w Biedronce w dobrych cenach. Te tytuły warto kupić

Ten tydzień Biedronka otwiera promocją na bestsellery. W ofercie znajdziemy blisko 40 książek dla młodzieży i dorosłych. A poza tym na półkach sklepowych pojawią się też publikacje dla dzieci w niskich cenach.

05.02.2018
16:30
biedronka książki w promocji
REKLAMA
REKLAMA

Wśród dostępnych pozycji do kupienia są kryminały, biografie, książki obyczajowe i z gatunku fantasy. Za każdy tytuł zapłacimy 24,99 zł. Oprócz tego dostępne są także książeczki dla dzieci w cenie 5,99 zł od sztuki.

Bestsellery w Biedronce - co warto kupić?

Cudowny chłopak

biedronka książki class="wp-image-131563"

Na podstawie tej książki R.J. Palacio nakręcono film, który swoją premierę miał w tym roku. Cudowny chłopak opowiada o Auguście Pullmanie. August jest chłopcem ze zdeformowaną twarzą, który po okresie nauki w domu ma rozpocząć edukację w szkole wraz z innymi dziećmi. Cudowny chłopak opowiada o akceptacji samego siebie oraz o tej, jakiej potrzebujemy od innych. Wzruszająca historia, która sprzedała się w ponad 6 mln egzemplarzy.

Ojciec chrzestny

ksiazki promocja class="wp-image-131569"

Kultowa powieść autorstwa Mario Puzo. Książka została zekranizowana przez Francisa Forda Coppolę. W rolach głównych w filmie wystąpili Marlon Brando i Al Pacino. Ojciec chrzestny opowiada o włoskiej rodzinie mafijnej żyjącej w Nowym Jorku. Senior rodu, Don Vito Corleone, chce przekazać pałeczkę swojemu synowi. W międzyczasie zmaga się z pogróżkami i próbuje ratować swoją rodzinę od zagłady.

Wzgórze psów

bestsellery w bieronce class="wp-image-131632"

Powieść polskiego pisarza, Jakuba Żulczyka. Akcja książki rozgrywa się w małej miejscowości. Jesteśmy na warmińsko-mazurskiej prowincji. Żulczyk stworzył mroczny thriller, który zaskakuje od pierwszych kart powieści. Czytelnicy są świadkami zaginięć ludzi oraz dramatu rodzinnego głównego bohatera. Jak karać zło? Jak ludzie, pozornie sobie bliscy, mogą się tak nienawidzić i niszczyć siebie nawzajem? Przed takimi pytaniami stawia Żulczyk swoich odbiorców, którzy muszą być przygotowani na mocną i trudną opowieść.

biedronka książki class="wp-image-131668"

Książka Stephena Kinga i Richarda Chizmara. Akcja Pudełka z guzikami Gwendy rozgrywa się w miasteczku Castle Rock, w latach 70. Główną bohaterką opowiadania jest dwunastoletnia dziewczynka, Gwenda Peterson, która pewnego dnia natyka się na mężczyznę w czarnym kapeluszu. Wkrótce ten kapelusz będzie pojawiać się w koszmarach głównej bohaterki. - Miałem historyjkę, której nie mogłem skończyć, a Chizmar pokazał mi jak dotrzeć do końca stylowo i z polotem - tak o powstaniu opowieści mówił sam Stephen King.

A co poza tym?

Poza wymienionymi tytułami kupimy też książkę Remigiusza Mroza - Większość bezwzględna, powieści Nicholasa Sparksa, m. in. Pamiętnik, Mistrza i Małgorzatę autorstwa Michaiła Bułhakowa oraz serię książek o Christianie Greyu. Pełna lista bestsellerów dostępnych w Biedronce znajduje się tutaj. Poza tym do nabycia są też książeczki dla najmłodszych.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja trwa od dziś, 5 lutego, do 18 lutego 2018 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA