REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Kieszonkowe wydania książek w Biedronce - lista tytułów, które musisz kupić

W Biedronce pojawiły się kieszonkowe wydania książek na - nomen omen - każdą kieszeń. W ofercie tytuły z różnych gatunków, a każda pozycja kosztuje zaledwie 9,99 zł. To idealna okazja, by kupić kilka powieści na wakacje i zatopić się w nich na plaży albo na łące.

03.07.2017
12:08
Promocja na książki w biedronce
REKLAMA
REKLAMA

Promocja na kieszonkowe książki w Biedronce ruszyła dziś. W ofercie sieci dyskontów znajduje się kilkanaście różnych tytułów. Wśród propozycji są kryminały, literatura obyczajowa czy romanse i literatura faktu, a wśród autorów znaleźli się Katarzyna Bonda, Remigiusz Mróz, Alex Kava czy Nora Roberts. Jedna książka kosztuje niecałe 10 złotych.

Kieszonkowe książki w Biedronce - promocja

Książki kieszonkowe w Biedronce class="wp-image-88627"

Te tytuły musisz kupić:

Wotum nieufności, Remigiusz Mróz

promocja w biedronce class="wp-image-88635"

Remigiusza Mroza nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. To bodaj najbardziej płodny współczesny polski pisarz. Powieści Mroza wydawane są w kilku wydawnictwach, a sam autor pisał też od pseudonimem jako Ove Løgmansbø. Wotum nieufności to pierwszy tom jednej z serii Remigiusza Mroza. Książka została wydana na początku tego roku. Powieść koncentruje się dwóch postaciach: Darii Seydzie, marszałku sejmu i Patryku Hauerze, wschodzącej gwieździe prawicy. Ich losy połączą się zupełnie nieoczekiwanie. I choć znajdują się po dwóch przeciwnych sobie stronach sceny politycznej, będą musieli wspólnie działać.

Tylko martwi nie kłamią, Katarzyna Bonda

kieszonkowe kryminały class="wp-image-88642"

Tylko martwi nie kłamią to powieść autorstwa Katarzyny Bondy wydana w 2015 roku. Książka jest drugim z kolei tomem, którego bohaterem jest Hubert Meyer. Pierwsza była Sprawa Niny Frank. Hubert Meyer jest profilerem, czyli psychologiem wykonującym portrety psychologiczne nieznanych sprawców. W Tylko martwi nie kłamią główny bohater musi rozwikłać zagadkę śmierci śmieciowego barona, którego ciało zostało odnalezione w jednej z katowickich kamienic. Meyer czuje, że ta sprawa może mieć związek z wydarzeniami sprzed lat.

Martwa strefa, Stephen King

kieszonkowe książki - biedronka class="wp-image-88644"

Powieść mistrza grozy - Stephena Kinga. Bohaterem książki jest młody nauczyciel angielskiego, Johnny Smith. Mężczyzna wydaje się być zadowolony ze swojego spokojnego życia. Ma kobietę, którą kocha, praca nie przysparza mu problemów - jest lubianym pracownikiem, sympatią darzą go także uczniowie. Jednak pewnego dnia wszystko diametralnie się zmienia. Johnny jest ofiarą wypadku samochodowego i zapada w śpiączkę. Kiedy wybudza się z niej po pięciu latach, dokonuje przeciwnego i przerażającego odkrycia - widzi zarówno przeszłość jak i przyszłość innych ludzi...

Cień wiatru, Carlos Ruiz Zafón

książki na wakacje class="wp-image-88646"

Nie ma chyba nikogo, kto nie słyszałby o tej książce. Cień wiatru to powieść hiszpańskiego pisarza Carlosa Ruiza Zafóna, która ukazała się w 2001 roku. Książka jest pierwszą częścią cyklu, w skład którego wchodzą jeszcze takie tytuły jak: Gra anioła, Więzień nieba i Labirynt duchów. W powieści Cień wiatru przenosimy się do Barcelony lat 40. XX wieku. Główny bohater, dziesięcioletni chłopiec Daniel Sempere, zostaje zaprowadzony przez swojego ojca księgarza do niezwykłego miejsca, zwanego Cmentarzem Zapomnianych Książek. Zgodnie ze zwyczajem chłopak musi wybrać jedną książkę, która ma być książką jego życia. Kierując się intuicją, Daniel wybiera powieść Cień wiatru, której autorem jest Julian Carax. Ta decyzja będzie początkiem niesamowitej przygody pełnej niebezpieczeństw.

Love, Rosie, Cecilia Ahern

promocja na książki class="wp-image-88648"
REKLAMA

Książka Cecilii Ahern stała się inspiracją do powstania filmu o tym samym tytule, w którym główne role zagrali Lily Collins i Sam Claflin. Historia opowiada o nastolatce Rosie, której życie pełne jest różnych kłopotów. Dziewczyna jest niepokorna i szalona. Z Aleksem zna się od małego i od małego przyjaźnią się na śmierć i życie. Kiedy jednak chłopak postanawia wyjechać z Dublina na studia do Ameryki, ich relacja zostanie wystawiona na próbę. A wtedy wszystko się zmieni.

Promocja trwa do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA