REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Jesienią warto sięgnąć po książkę. Niedrogie bestsellery w Biedronce

Od dzisiaj w popularnym dyskoncie można kupić kilka naprawdę interesujących i niedrogich pozycji. Wspomniane książki w Biedronce kosztują 24,99 zł.

30.10.2017
13:00
promocja w biedronce na książki
REKLAMA
REKLAMA

W promocji dostępne są m. in. cztery dobrze oceniane przez krytyków pozycje. To dobre lektury na jesienne wieczory z książką, kocem i herbatą. Ich wyniesie 24,99 zł.

Książki w Biedronce – jakie tytuły warto kupić?

Kolej podziemna. Czarna Krew Ameryki

Kolej podziemna class="wp-image-105424"

Powieść historyczna. Autorem jest Colson Whitehead, który za tę powieść zdobył w tym roku prestiżową nagrodę Pulitzera i National Book Awards. Historia opowiada o niewolnictwie Stanach. Tytułowa kolej podziemna to sieć przerzutowa, która umożliwia ucieczkę zbiegłym niewolnikom, którzy chcą zażyć wolnego życia w Meksyku lub w Kanadzie. Cora, niewolnica na plantacji bawełny w stanie Georgia, postanawia uciec. Historia opowiadana w książce jest fikcją, ale umieszczoną w strasznej, historycznej rzeczywistości.

Zapisane w wodzie

Zapisane w wodzie class="wp-image-105421"

To druga książka Pauli Hawkings. Debiut (dziewczyna z pociągu) okazał się prawdziwym hitem, sprzedał się w 20 mln egzemplarzy i został przetłumaczony na 4 języków. Zapisane w wodzie to thriller, który opowiada o kobiecie, która zignorowała krzyk o pomoc swojej siostry. Teraz musi powrócić do rodzinnego miasteczka i zmierzyć się z jej śmiercią. Kobietę znaleziono martwą w wodzie. Mieszkańcy mówią, że "skoczyła". Czy tak było naprawdę?

Idealny rok

Idealny rok class="wp-image-105418"

Powieść obyczajowa Charlotte Lucas. Fabuła opowiada o Johnatanie Griefie, który jest dość bogatym człowiekiem, właścicielem wydawnictwa. Bohater popadł w marazm, jego życie wydaje się bezcelowe. Pewnego dnia znajduje kalendarz z planem na kolejne dni. Johnatan postanawia zwrócić przedmiot właścicielowi i stawia się w miejscach, które opisane są kalendarzu. Nie wie, że osoba, do której przedmiot należał, nie żyje.

Dziewczyna z Brooklynu

Dziewczyna z Brlooklynu class="wp-image-105415"

Powieściowy thriller francuskiego pisarza Guillaume Musso. Autor – znany głównie z powieści obyczajowych - stworzył powieść szkatułkową, która opowiada o mężczyźnie pragnącym odnaleźć swoją dziewczynę. Pomaga mu w tym jego przyjaciel, emerytowany inspektor policji. W trakcie poszukiwań okazuje się, że Anna (tytułowa dziewczyna z Brooklynu) ma za sobą bardzo mroczną przeszłość.

A co poza tym?

Obok tego dostępne będą również książki dla dzieci m. in. Pierwsze słowo, Dzielny Lew Eryk - każda z nich dostępna będzie w cenie 19,99 zł. Pełna lista książek w promocji znajduje się TUTAJ. Ponadto w ofercie Biedronki znajdą się również książki wydane wraz z filmem DVD. Do kupienia będzie m. in. wyjątkowo interesujący thriller Zwierzęta nocy, a także Wielki mur i Ciemniejsza strona Greya.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja zaczyna się 31 października i trwa do 12 listopada.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA