REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Biedronka z kolejnymi książkowymi okazjami. Najciekawsze propozycje

Zaczyna się kolejny tydzień książkowych promocji w Biedronce. W ofercie sklepu znalazło się ponad trzydzieści tytułów dla dorosłych i młodzieży, w tym książki od słynnych autorów, polityczne non-fiction i powieści historyczne. A wszystko w niskich cenach.

11.04.2018
9:27
książki w biedronce
REKLAMA
REKLAMA

Proponowane w ofercie książki należą do jednej z dwóch grup cenowych. Nowe pozycje będzie można nabyć w cenie 24,99 zł lub 27,99 zł. Koszt poszczególnych książek zależy głównie od objętości proponowanej książki.

Bestsellery w Biedronce – co warto kupić?

Ogień i Furia. Biały Dom Trumpa

 class="wp-image-152400"

Książka Michaela Wolffa odkrywa kulisy działalności administracji prezydenta Stanów Zjednoczonych. Wolff korzysta ze źródeł wewnątrz Białego Domu, by pokazać chaos, brak kompetencji oraz wszechobecny maczyzm Donalda Trumpa i jego otoczenia. Książka wywołała masę kontrowersji i zmasowaną krytykę ze strony prezydenta USA. Ogień i Furia szybko stał się jednak bestsellerem (pierwsze miejsce na liście New York Timesa) i trafił również do polskiego czytelnika.

Saga Puszczy Białowieskiej

 class="wp-image-152406"

Niewiele decyzji polskiego rządu w ostatnich latach wywołało tyle kontrowersji, co zgoda na wycinkę drzew w Puszczy Białowieskiej. Książka Simony Kossak opowiada historię puszczy od czasów prehistorycznych do współczesności. Autorka pokazuje siłę przyrody nietkniętej ludzką ręką przez długie stulecia. Nie waha się również zadać pytania o przyszły los Puszczy Białowieskiej i jesj przetrwanie po ostatnich spustoszeniach. Książka Kossak wpisuje się również w modny obecnie trend książek opisujących życie przyrody w każdym, nawet najdrobniejszym aspekcie.

 class="wp-image-152409"

Premiera powieści Gregory'ego Davida Robertsa wywołała przed dwoma laty prawdziwy szał. Recenzenci prześcigali się w pochwałach, a czytelnicy zaczęli masowo pochłaniać Shantaram. Nie bez powodu. Bestseller australijskiego pisarza opowiada prawdziwą historię człowieka zachodniej cywilzacji, który próbuje odnaleźć pokój i poznać prawdę o sobie dzięki podróży do Indii. Roberts łączy w swojej powieści dwie wrażliwości, Wschodu i Zachodu, a dzięki pamiętnikarskiej formie jest w stanie trafić do każdego czytelnika.

 class="wp-image-152412"

Pierwszy tom hitowej serii kryminalnej Katarzyny Bondy. Akcja powieści toczy się na dwóch płaszczyznach czasowych – w zimie 1993 roku, gdy w niejasnych okolicznościach tej samej nocy ginie nastoletnie rodzeństwo oraz w 2013 roku. Zgodnie z tytułem opowieść kręci się wokół postaci Saszy Załuskiej, która przez wielu czytelników została uznana za jedną z najlepszych bohaterek w repertuarze pisarki. Katarzyna Bonda przez wielu określana jest królową polskiego kryminału. Pochłaniacz pozwoli przekonać się, czy tak jest w rzeczywistości.

Broad Peak. Niebo i piekło

 class="wp-image-152415"

Książka Przemysława Wilczyńskiego i Bartka Dobocha relacjonuje krok po kroku tragiczną wyprawę polskich himalaistów na Broad Peak. Autorzy rozmawiają z naocznymi świadkami tamtych wydarzeń oraz przyjaciółmi i rodzinami uczestników wyprawy. Próbują odpowiedzieć na pytanie, czy można było uniknąć tragicznych wydarzeń z 2013 roku. Niebo i piekło stanowi ostre rozliczenie się z polskim himalaizmem, jego heroizmem, ale i brawurą.

Co oprócz tego?

REKLAMA

W ofercie Biedronki znajdują się również inne ciekawe pozycje książkowe. Kupić będzie można horror Stephena Kinga, zbiór tekstów ks. Adama Bonieckiego, kolejną pozycję z serii Nela mała reporterka czy pierwszą nieocenzurowaną wersję wspomnień Stanisława Grzesiuka z obozów koncentracyjnych. Pełną listę bestsellerów Biedronki znajdziecie tutaj.

Promocja trwa od 11 do 24 kwietnia lub do wyczerpania zapasów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA