REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Jesień to świetny czas, żeby poczytać. Powiększa się oferta książek w Biedronce

Nowe książki w Biedronce pojawiają się dość regularnie. Tym razem dyskont przygotował mieszankę kryminałów i poradników.

08.10.2018
9:57
ksiazki w biedronce
REKLAMA
REKLAMA

Książki w Biedronce – co warto kupić?

ksiazki w biedronce class="wp-image-208850"

Toma Hanksa nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Ale wyjątkowo wybitny aktor okazał się być również całkiem zdolnym pisarzem. Kolekcja nietypowych zdarzeń to zbiór opowiadań, w których roi się od absurdalnych historii i nieoczywistego poczucia humoru. Obok opowieści zupełnie niewinnych, aktorowi zdarza się nawiązywać do tego, co zna najlepiej, a zatem do branży filmowej czy do świata dziennikarzy i mediów. Opowiadania na pierwszy rzut oka nie są ze sobą powiązane, ale zdarza się im ze sobą korespondować. Jak? Sprawdźcie sami.

Opowiadania bizarne

ksiazki w biedronce class="wp-image-208853"

Olga Tokarczuk ma ostatnio bardzo dobrą prasę. Zdobyła nagrodę Bookera dzięki rewelacyjnej książce pt. Bieguni, a co za tym idzie, o autorce zrobiło się znowu głośno. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji sprawdzić, jak pisze Tokarczuk, to w Biedronce pojawi się jedna z jej książek - Opowiadania bizarne. Jak nazwa wskazuje, jest to zbiór 10 krótkich historii, których akcja rozgrywa się w bardzo różnych przestrzeniach i czasach. Jest tekst o Wołyniu w czasach potopu szwedzkiego, współczesna Szwajcaria i nawet Azja.

Sprawa Honoru

ksiazki w biedronce class="wp-image-208856"

Historia polskich lotników, którzy w czasie II wojny światowej strącali z nieba niemieckie samoloty, to opowieść, która na szczęście doczekała się ostatnio należytej uwagi. Nie samymi filmami żyje jednak człowiek. Sprawa honoru to książka, która opowiada o pięciu pilotach słynnego Dywizjonu 303, źródłami dla autorów były dziennik dywizjonu, listy, wywiady, wspomnienia i fotografie. Historia zaczyna się od szkoleń jeszcze przed wojną, następnie opisuje ewakuację do Francji, a następnie do Wielkiej Brytanii. Opowieść wieńczy historia o tym, co działo się również po tym strasznym konflikcie zbrojnym.

A co po za tym?

W ofercie Biedronki znajdziecie również powieści Remigiusza Mroza (Hasztag i Zerwa), Kwiaty w pudełku. Japonia oczami kobiet. A także poradniki - Piękne mieszkanie, Poranne inspiracje. Zdrowe śniadania w 15 minut.

Listę książek dostępnych w Biedronce znajdziesz tutaj.

Ile to kosztuje?

Książki w Biedronce sprzedawane są za 24,99 zł i 27,99 zł.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Oferta zaczyna się dzisiaj i będzie trwała do 20 października.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA