REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Książki w Biedronce za dychę. Jakie tytuły warto kupić?

Od dziś w Biedronce kupimy książki w dobrej cenie. W ofercie znajdują się pozycje dla dorosłych i dla dzieci. Za każdy tytuł zapłacimy zaledwie dychę.

16.10.2017
11:24
bestsellery w biedronce
REKLAMA
REKLAMA

W promocji dostępnych jest ok. 100 różnych książek. Do wyboru mamy powieści kryminalne, thrillery, książki Stephena Kinga, publikacje dla dzieci, książki historyczne, biografie czy poradniki. Za każdą pozycję zapłacimy dokładnie 9,99 zł.

Książki w Biedronce - jakie tytuły warto kupić?

Dziewczyna z pociągu

 class="wp-image-59284"

Powieść autorstwa Pauli Hawkins. Thriller opowiada o Rachel, która każdego dnia dojeżdża tym samym pociągiem do pracy. Codziennie mija domy ludzi, którzy według niej prowadzą idealne życie. Pewnego dnia widzi coś wstrząsającego. Kobieta stanie się częścią historii, która całkowicie odmieni jej życie. Na podstawie książki Dziewczyna z pociągu powstał film w reżyserii Tate'a Taylora. W główną rolę wcieliła się w nim Emily Blunt.

Zanim się pojawiłeś

książki w biedronce class="wp-image-102269"

Zanim się pojawiłeś to niezwykła miłosna historia. Ludzie z dwóch zupełnie różnych światów spotykają się w wyjątkowej sytuacji. On jest zgorzkniały, choruje. Odkąd jeździ na wózku życie przestało go cieszyć. Ona jest młodą, pełną energii dziewczyną, która ma pomóc mu w codziennym funkcjonowaniu. To nie będzie łatwa znajomość, ale ma szansę przerodzić się w coś pięknego. Książka Zanim się pojawiłeś doczekała się filmowej adaptacji o tym samym tytule. W głównych rolach wystąpili Emilia Clarke i Sam Claflin.

Lot nad kukułczym gniazdem

biedronka książki class="wp-image-102272"

Nie ma chyba osoby, która nie zna tego tytułu, nawet jeśli nie czytała książki. Jej autorem jest Ken Kesey. Na podstawie tej historii powstał film w reżyserii Miloša Formana. W główną rolę Randle'a Patricka McMurphy'ego, pacjenta szpitala dla umysłowo chorych, wcielił się Jack Nicholson. Całkiem niedawno został też zapowiedziany serial Ratched, który będzie prequelem Lotu nad kukułczym gniazdem. Serial zostanie wyprodukowany przez Netfliksa i opowie o życiu siostry Mildred Ratched.

Azyl

promocja na książki w biedronce class="wp-image-102275"

Książka autorstwa Diane Ackerman. Powieść opowiada o Janie i Antoninie Żabińskich, którzy w warszawskim ogrodzie zoologicznym w trakcie II wojny światowej udzielili schronienia kilkudziesięciu osobom. Azyl bazuje na faktach historycznych, ale autorka łączy je ze swobodną narracją. Na podstawie tej historii powstał film o tym samym tytule. W rolę Antoniny Żabińskiej wcieliła się Jessica Chastain.

Światło między oceanami

biedronka class="wp-image-102278"

Powieść australijskiej pisarki M. L. Stedman. Fabuła opowiada o małżeństwie, które przechodzi trudne chwile. Oboje bardzo chcą mieć dziecko, ale niestety po paru poronieniach i wydaniu na świat zmarłego noworodka, okazuje się być to niemożliwe. Pewnego dnia wydaje się, że los do kochającej pary się uśmiechnął. Na brzeg oceanu, nieopodal miejsca, w którym mieszkają, woda wyrzuca łódź z martwym mężczyzną i płaczącym noworodkiem. Wbrew wszelkiej logice małżeństwo postanawia zaopiekować się dzieckiem. Ta decyzja położy się cieniem na ich życie. Na podstawie powieści powstał film Dereka Cianfrance'a z Alicią Vikander i Michaelem Fassbenderem w rolach głównych.

A co poza tym?

Poza wymienionymi tytułami, znajdziemy także książki Harlana Cobena, Toma Clancy'ego, Nory Roberts, Stephena Kinga czy Guillaume Musso. Oprócz tego kupić możemy parę biografii zespołów m. in. Joy Division czy Nirvany. Pełna lista książek w ofercie Biedronki dostępna jest TUTAJ.

REKLAMA

Do kiedy trwa promocja?

Promocja na książki Biedronce trwa do 29 października 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA