REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

Książki w Biedronce za grosze - te tytuły warto przeczytać

Biedronka nie daje nam odpocząć. Nowa promocja na książki właśnie ruszyła w sieci sklepów. Tym razem przekonamy się, że w parze jest taniej i za dwa tytuły zapłacimy tylko 29,99 zł.

18.09.2017
10:13
promocja w biedronce na książki
REKLAMA
REKLAMA

Zestawów książkowych jest kilkadziesiąt i każdy znajdzie dla siebie coś, co go zainteresuje. Mamy do wyboru powieści kryminalne, poradniki, literaturę polską, książki z gatunku young-adult, a także horrory, romanse i literaturę dziecięcą.

Promocja na książki w Biedronce - co warto kupić?

Clarkson razy dwa

promocja na książki class="wp-image-95101"

Dwie książki Jeremy'ego Clarksona, słynnego i kontrowersyjnego twórcy programu Top Gear. Pierwsza z książek to Świat według Clarksona 6: Tak, jak mówiłem, a druga to Co może pójść nie tak? Obowiązkowe pozycje dla fanów motoryzacji. Bo Clarkson o motoryzacji pisze tak, jak nikt inny nie potrafi - z pasją, poczuciem humoru, okraszając to wszystko ciekawostkami.

King: 2 + 2

biedronka promocja class="wp-image-95107"

Pakietów z twórczością Stephena Kinga, mistrza grozy, mamy aż dwa. W pierwszym znajdziemy książki takie jak Chudszy i Czarna bezgwiezdna noc, a w drugim Podpalaczkę i Cujo. Książki Kinga wciąż cieszą się niesłabnącą popularnością, co dobitnie widać na rynku filmów i seriali - w tym roku zobaczyliśmy już TO, Mroczną wieżę czy serialową Mgłę, a to nie koniec adaptacji, jakie nas czekają.

Dawka thrillerów

książki w biedronce class="wp-image-95119"

W tym pakiecie znajdziemy dwie powieści, które do samego końca będą trzymały nas w napięciu. Pierwsza z nich to książka autorstwa Rosamund Lupton, Barwa ciszy, a druga to Dziewczyna z pociągu Pauli Hawkins. Dziewczyna z pociągu doczekała się swojej filmowej adaptacji. W główną rolę w filmie wcieliła się Emily Blunt.

Coś dla tych, co nie do końca chcą dorosnąć

książki megapaki biedronka class="wp-image-95125"

Przyznam, że choć dawno już young adult nie jestem, to z przyjemnością sięgam po powieści z tego gatunku. A książki Johna Greena po prostu uwielbiam! To właśnie jedna z jego powieści znajduje się w biedronkowym pakiecie. Znajdziecie tu Papierowe miasta, które zostały zekranizowane, a także powieść autorstwa duetu Rachel Cohn i David Levithan, Księga wyzwań Dasha i Lily.

A co poza tym?

Oprócz wyżej wymienionych tytułów w Biedronce kupimy także np. powieści Hanni Munzer, Miłość w czasach zagłady i Marlene, książki Lee Childa i Harlana Cobena, a także powieści z uniwersum Metro 2033. Pełną listę książek do kupienia znajdziecie TUTAJ.

Za ile i do kiedy?

REKLAMA

Promocja na megapaki książek obowiązuje od dziś, 18 września, i potrwa do 1 października tego roku. Za każdy zestaw, w którym znajdują się dwa tytuły, zapłacimy 29,99 zł.

*Grafiki w tekście pochodzą ze strony promocji sieci sklepów Biedronka

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA