REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Dzieje się

Różal i Barnett już dzisiaj zmierzą się ze sobą na gołe pięści. Podpowiadamy, gdzie oglądać galę Genesis

Już dzisiaj o 20:00 rozpocznie się gala Genesis, podczas której na gołe pięści zmierzą się ze sobą Marcin „Różal” Różalski i Josh „The Warmaster” Barnett. Oprócz tego naprzeciwko siebie stanie jeszcze wielu innych zawodników reprezentujących różne style walki. Podpowiadamy, gdzie można obejrzeć transmisję z nadchodzącego wydarzenia.

23.10.2020
18:48
genesis ksw rozal transmisja
REKLAMA
REKLAMA

Nowy format podbija serca miłośników sztuk walk na całym świecie. Zawodnicy mierzą się ze sobą na gołe pięści, z możliwością używania łokci. Wszystko trwa trzy rundy, po trzy minuty każda. Jest krwawo, szybko i wściekle. Już dzisiaj będziemy mogli się przekonać, jak w tej formule czuje się Marcin „Różal” Różalski.

Różal ostatni raz miał szansę pokazać swoje umiejętności dwa lata temu. A teraz stanie przed nie lada wyzwaniem. Jego przeciwnikiem będzie bowiem były mistrz UFC, weteran Pride, Strikeforce i Pancrase – Josh „The Warmaster” Barnett, który ma na swoim koncie ponad 40 walk MMA. Ich starcie uświetni galę Genesis, organizowaną przez federację KSW.

Genesis — karta walk

Zanim jednak dojdzie do walki wieczoru, zobaczymy również wiele innych ciekawych bojów. Na gołe pięści powalczą m.in. Gracjan „Terminator” Szadziński, Rafał „Kijana” Kijańczuk i Aleksandra Rola. Karta walk prezentuje się następująco:

  • 120 kg: Marcin Różalski vs Josh Barnett
  • 65 kg: Bartosz Batra vs Michał Królik
  • 80 kg: Vaso Bakočević vs Dariusz Rutkiewicz
  • 73 kg: Gracjan Szadziński vs Ján Široký
  • 57 kg: Aleksandra Rola vs Monika Porażyńska
  • 120 kg: Rafał Kijańczuk vs Marcin Wasilewski
  • 72 kg: TBA vs TBA

Gala Genesis - jak i gdzie oglądać walkę Różala?

Gala Genesis odbędzie się już dzisiaj. Wydarzenie ma rozpocząć się o 20:00, a obejrzeć je będzie można jedynie w formie PPV (Pay-Per-View). Koszt dostępu do transmisji wynosi 40 zł. Wykupić go mogą chociażby abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych, w technologii IPTV (EVOBOX IP) oraz do odbioru telewizji internetowej OTT (EVOBOX STREAM). Wszyscy pozostali mogą za tę samą cenę obejrzeć walki za pośrednictwem platformy Ipla.

REKLAMA

A jakby ktoś szukał jeszcze innej formy dostępu do transmisji, znajdzie ją na KSWTV.com oraz sieciach kablowych, m.in. UPC, Netia i Vectra. Koszt niezmiennie wynosi 40 zł.

I chociaż zamówienia będą przyjmowane do rozpoczęcia walki wieczoru, lepiej wykupić dostęp jak najwcześniej. Polsat ze względów technicznych dostęp do transmisji gwarantuje jedynie użytkownikom, którzy zamówią go do godziny 19:00.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA