REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Poznaliśmy tożsamość Agenta

Druga część programu Agent - Gwiazdy dobiegła końca. W finale wystąpiło trzech uczestników Odeta Moro, Daria Ładocha i Jarosław Kret. W trójkę walczyli o kilkadziesiąt tysięcy złotych. Jedno z nich okazało się być Agentem.

16.05.2017
22:29
Kto jest agentem? Znamy już odpowiedź na to pytanie
REKLAMA
REKLAMA

Kto jest Agentem? Przez kilkanaście tygodni próbowaliśmy odpowiedzieć sobie na to pytanie. Przyznam, że do ostatniego momentu, choć pokusiłam się o pewien strzał, nie byłam pewna, czy mam rację. W dzisiejszym odcinku poznaliśmy tożsamość osoby, która w kolejnych zadaniach psuła innym uczestnikom szyki i doprowadzała poniekąd do ich eliminacji.

Agent - Gwiazdy 2: kto jest Agentem?

W ubiegłym roku mieliśmy Huberta Urbańskiego, a w tym mamy... Odetę Moro. Tak, to właśnie ona okazała się być Agentem w najnowszej części reality-show. Zaskoczeni?

 class="wp-image-69386"

To właśnie Odetę Moro obstawiałam kilka tygodni temu, ale cały czas miałam wątpliwości. W dzisiejszym odcinku dowiedzieliśmy, w jaki sposób nasz Agent odwracał uwagę pozostałych uczestników od siebie i jak utrudniał im zadania.

Dowody na to, że Odeta Moro jest Agentem?

Jest ich wiele: zagadywanie innych, uniemożliwianie notowania uczestnikom, robienie złych notatek, mijanie się z prawdą, wpływanie na to, kto z kim jest w grupie w określonym zadaniu.

Program wygrała Daria Ładocha.

Jestem pewna, że TVN łatwo nie odpuści tej serii. Druga część powstała ze względu na zadowalającą oglądalność debiutu programu Agent  - Gwiazdy na antenie stacji. Znany format, który ekscytował lata temu ze sławnymi (mniej lub bardziej) twarzami zrobił swoje. Agent to jedno z tych show, które oglądam bez większego poczucia zażenowania. To prosta, nieskomplikowana rozrywka, zdarza się, że całkiem zabawna z różnych powodów. Jeśli trzecia część powstanie, pewnie będę ją oglądać.

REKLAMA

Choć mam cichą nadzieję, że nikt nie zrobi z tego powtórki z Tańca z gwiazdami.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA