REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. YouTube

Kto Wie Ten Wie - wystartował nowy program Karola Paciorka

Po ponad dwóch miesiącach od publikacji ostatniego, tysięcznego odcinka programu Lekko Stronniczy, 1/2 duetu wraca na YouTube'a. Wczoraj wieczorem wystartował nowy format realizowany przez Karola Paciorka. Kto Wie Ten Wie to duchowy następca Lekko Stronniczych, zbaczający nieco w stronę Polimatów.

12.03.2015
12:06
Kto Wie Ten Wie – wystartował nowy program Karola Paciorka
REKLAMA
REKLAMA

Sympatyczne suchary, dystans do siebie i do świata, wymiana drobnych złośliwości z Radkiem Kotarskim - sieroty po Lekko Stronniczych powinny poczuć się jak w domu. W Kto Wie Ten Wie nie brakuje bowiem ani jednego z tych elementów. Ponadto, w programie możemy zobaczyć prawdziwą śmietankę znanych i lubianych polskich youtuberów - Człowieka Wargę, Wardęgę, Paulinę Mikułę, CyberMariana, Abstachujów, Masochistę, Łukasza Jakóbiaka, a nawet... Włodka Markowicza.

Karol Paciorek nie zdecydował się na żadną rewolucję, wznawiając swoją działalność na YouTube. Po raz kolejny postawił po prostu na swoją charyzmę, osobowość i poczucie humoru, dzieląc się z widzami swoimi spostrzeżeniami na określony temat. Aczkolwiek wydaje się, że w Kto Wie Ten Wie ów temat będzie jednak bardziej skonkretyzowany niż w Lekko Stronniczych, gdzie panowie często gadali do kamery o wszystkim i o niczym.

W pierwszym odcinku Paciorek wziął na tapetę patologiczną sytuację reklamowania w Polsce lekarstw i tak zwanych "suplementów diety". Zagadnienie z całą pewnością bardzo interesujące i choć ten krótki wideo-felieton jedynie się po nim prześlizguje, to jednocześnie dość zgrabnie wytyka pewne absurdy. Wypada to trochę jak materiały z "Wieczoru z Johnem Oliverem", aczkolwiek to oczywiście - przynajmniej póki co - nie ta skala. Jestem przekonany, że taka forma ma duże szanse na sukces na polskim YouTube.

REKLAMA
kto wie ten wie karol paciorek

Nowe odcinki Kto Wie Ten Wie nie będą się ukazywać codziennie, a raz na tydzień. To oczywiście zrozumiałe, ta formuła z całą pewnością wymaga więcej przygotowania niż Lekko Stronniczy. Przyzwyczajeni do dawnej regularności mogą czuć się nieco zawiedzeni, ale mnie to akurat w ogóle nie przeszkadza. Poprzedni program Karola (i Włodka) kompletnie do mnie nie przemawiał, nowy - zapowiada się całkiem interesująco.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA