REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV
  3. Dzieje się

Kuba Wojewódzki przenosi się do internetu. Pierwszym gościem nowego programu będzie Quebonafide

Kuba Wojewódzki zapowiedział w mediach społecznościowych swój nowy program. Pierwszym gościem celebryty znanego z anteny TVN-u będzie Kuba Grabowski, czyli Quebonafide.

02.04.2020
17:24
Quebonafide Kuba Wojewódzki
REKLAMA
REKLAMA

Już 31 marca samozwańczy „Król TVN” podzielił się ze swoimi fanami na Facebooku tajemniczym zdjęciem. Widać na nim ustawione w mieszkaniu dziennikarza kamery. Dzień później na Instagramie Kuby Wojewódzkiego natomiast pojawiła się fotka z samego nagrania, na której widać, jak rozmawia on z Quebonafide. W ten sposób przedstawił światu swój najnowszy projekt o nazwie „250 metrów Kuby Wojewódzkiego”.

Ze zdjęć niewiele jeszcze można było wywnioskować. Dzisiaj sytuacja się zmieniła, bo dziennikarz w swoich mediach społecznościowych udostępnił filmik, w którym uchyla rąbka tajemnicy:

„250 metrów Kuby Wojewódzkiego” to nowy program dziennikarza.

Jak się okazuje, program oparty na znanej formule, wedle której Wojewódzki rozmawia z zaproszonymi gośćmi, nie będzie emitowany na antenie TVN-u, tyko w internecie. Jest to sposób dziennikarza na przetrwanie pandemii koronawirusa, bo z tego powodu wstrzymano zdjęcia do jego talk show „Kuba Wojewódzki”. Na razie nie ma informacji, kiedy flagowy projekt Wojewódzkiego zostanie wznowiony, dlatego prowadzący szuka nowych form dotarcia do odbiorców.

W pewnym stopniu dziennikarz poszedł więc wzorem Andrzeja Dudy, który założył konto na TikToku. Jak mówi sam prowadzący nie wie jednak, czy program wciąż będzie emitowany na Player.pl po tym, jak uporamy się już z pandemią.

REKLAMA

Odcinki „250 metrów Kuby Wojewódzkiego” będą pojawiać się w serwisie VOD Player.pl.

Nie wiadomo jeszcze co prawda, kiedy program zadebiutuje w internecie. Wiemy jednak, że pierwszym gościem będzie Kuba Grabowski, który znany jest pod pseudonimem Quebonafide. Przyczynkiem do rozmowy jest płyta „Romantic Psycho”, która wczoraj, 1 kwietnia 2020 roku ujrzała światło dzienne. Wraz z krążkiem swoją premierę miał klip do utworu SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA