REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

Kuchenne rewolucje wracają z nową serią. Pierwszy odcinek już dziś wieczorem

Wulgaryzmy, rozbita zastawa stołowa i kłótnie z właścicielami restauracji. To może oznaczać tylko jedno – Kuchenne rewolucje. Dziś na TVN-ie startuje nowy sezon programu Magdy Gessler.

06.09.2018
11:21
Kuchenne rewolucje 19 TVN
REKLAMA
REKLAMA

Wszelkie kulinarne reality show nieodmiennie przyciągają polskich widzów przed ekrany. Sama sztuka gotowania często schodzi przy tym na dalszy plan, bo liczą się przecież emocje uczestników programu. Zwłaszcza, jeśli są to emocje negatywne, a w produkcji nie brakuje wyzwisk, przekleństw i rzucania wszelkim możliwym wyposażeniem kuchni. Tym bardziej, że do takiego rozwoju wypadków potrzebny jest również odpowiedni gospodarz.

Dlatego Polacy pokochali Kuchenne rewolucje.

Idea programu opartego na Kitchen Nightmares Gordona Ramsaya znana jest chyba wszystkim. Podobnie jak postać Magdy Gessler, restauratorki, która dzięki udziałom w tego typu reality show szybko zyskała status celebrytki. Formuła Kuchennych rewolucji od lat cieszy się popularnością i nic nie wskazuje, by w najbliższym czasie miało się to zmienić. Emitowany od 2010 r. program rusza właśnie z kolejną serią.

Dziś wieczorem obejrzeć można premierę nowej serii Kuchennych rewolucji.

REKLAMA

Magda Gessler już po raz 18. udaje się w podróże po Polsce, by pomagać właścicielom restauracji w zmianie wizerunku i przyciągnięciu nowych klientów. W pierwszym odcinku prowadząca odwiedzi Częstochowę, gdzie znajduje się Sjesta (po programie zmieniono nazwę na Gospoda Kwaśnica). Funkcjonująca od ośmiu lat restauracja serwuje m.in. sycylijskie arancini, zupę serową czy de volaille ze szpinakiem. Gessler z pewnością znajdzie coś, co wymaga poprawy, co zapewne doprowadzi do konfrontacji z Darkiem, właścicielem lokalu.

Kuchenne rewolucje można obejrzeć dziś o 21:30 na TVN-ie. Kolejne odcinki emitowane będą co tydzień o tej samej porze. W tej serii Magda Gessler postara się odmienić oblicze 14 restauracji. Więcej o jesiennej ramówce stacji dowiecie się TUTAJ.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA