REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. TV

„Gessleromania” trwa. „Kuchenne rewolucje” wracają już dziś wieczorem

Magda Gessler wraca na antenę TVN, aby przeprowadzić kolejne „Kuchenne rewolucje”. Czego możemy spodziewać się po nowych odcinkach, które od dzisiaj pojawią się w telewizji?

05.09.2019
12:07
Magda Gessler
REKLAMA
REKLAMA

Kuchenne rewolucje” od przeszło dziesięciu lat są stałym elementem ramówki stacji TVN. W tym czasie wyemitowano ponad 250 odcinków reality show, w którym restauratorka Magda Gessler, odwiedza najróżniejsze regiony kraju i przeróżne przybytki gastronomiczne, aby swoimi poradami doprowadzić do polepszenia stanu danej restauracji.

Formuła produkcji niewiele zmieniła się w tym czasie, ale program wciąż cieszy się niegasnącą popularnością.

Wydaje się, że siłą sukcesu produkcji jest niewyparzony język prowadzącej, która nie stroni w słowach, gdy rozmawia z właścicielami gastronomii, w której akurat się znajduje. Widzowie zdają się uważać, że im dziwniejsze, głośniejsze są uwagi pani Gessler, tym całe show jest zabawniejsze.

Fenomen tej produkcji przywodzi czasem na myśl szaleństwo, jakie wywoływał swego czasu „Doktor House”. Amerykański serial z Hugh Lauriem w roli głównej, również przyciągał widzów przede wszystkim nietuzinkowym charakterem głównego bohatera, a także niegrzecznymi, a często wręcz obcesowymi uwagami mężczyzny.

Gregory House ratował jednak ludzkie życia. Czy można zatem powiedzieć, że Magda Gessler ratuje ludzkie podniebienia?

Doktor House class="wp-image-320760"

Sprawa zasadza się także na tym, że lubimy czasem oglądać jak ludziom puszczają nerwy i jak dają upust swoim frustracjom w zupełnie niefiltrowany sposób. Każdy czasem miałby ochotę sobie pokrzyczeć, a Magda Gessler robi to często i gęsto, bez najmniejszego skrępowania. Dodatkowo fakt, że restauratorka „jest nasza” - polska i swojska, pozytywnie wpływa zarówno na jej własną popularność, jak i programu sygnowanego jej nazwiskiem.

Na dodatek kobieta obecna jest także prężnie w mediach społecznościowych, posiada sieć restauracji pod swoim nazwiskiem, jak również serię produktów własnej marki. Wszystkie te elementy na pewno korzystnie wpływają na jej rozpoznawalność i wysoką oglądalność programu.

Nic dziwnego, że zeszłego lata nawet Netflix dał się wciągnąć w „gessleromanię”, zatrudniając Gessler do spotu reklamowego poprzedniego sezonu swojego serialu „Orange Is The New Black”.

Czego zatem możemy spodziewać się po nowych odcinkach? Tego samego co zawsze.

REKLAMA

Nowy sezon „Kuchennych rewolucji” zadebiutuje na antenie TVN już dziś, tj. w czwartek 5 września o 21.30.

Kolejne odcinki emitowane będą co tydzień. Produkcja dostępna jest także na platformie Player.pl.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA