REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Ruszają e-koncerty „Kwarantanna na na”. Pierwszy występ w ramach akcji charytatywnej już dzisiaj o 18:00

Do akcji Facebooka #WspieramZDomu dołączają polscy artyści i Szlachetna Paczka. Dzięki ich współpracy będzie można oglądać transmisje kameralnych koncertów z domu muzyków i wesprzeć inicjatywę charytatywną. Pierwsze wydarzenie w ramach „Kwarantanna na na” odbędzie się już dzisiaj o 18:00.

30.03.2020
17:32
kwarantanna na na koncerty online
REKLAMA
REKLAMA

W czasie pandemii pozbawieni możliwości koncertowania artyści postanowili przenieść się do wirtualnej rzeczywistości. Organizują występy na żywo we własnych domach i transmitują je za pomocą platform streamingowych. Wszystko po to, aby zachęcić ludzi do pozostania w mieszkaniach i zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Muzycy zrzeszeni w wytwórni KAYAX zdecydowali się pójść tym tropem i wykorzystać sytuację, aby pomóc osobom starszym i samotnym.

Artyści połączyli siły ze Szlachetną Paczką i Facebookiem.

W ramach akcji „Kwarantanna na na” wystąpią w ramach kameralnych koncertów we własnych domach. Będą one transmitowane na stronie Facebook app. W trakcie ich trwania oglądający za sprawą opcji „Przekaż datek” będą mogli przekazać na rzecz działań Szlachetnej Paczki wybraną kwotę pieniędzy, które zostaną przekazane na pomoc osobom starszym. W przypadku tej zbiórki Facebook nie będzie pobierał prowizji.

Wydarzenie ma odbywać się regularnie, trzy razy w tygodniu. W poniedziałki, środy i piątki od godziny 18:00 będzie można oglądać online występy jednych z najpopularniejszych w naszym kraju artystów. Na pierwszy ogień idzie Krzysztof Zalewski, Mery Spolsky oraz duet Karaś/Rogucki.

Koncerty ruszają już dzisiaj, w poniedziałek, 30 marca 2020 roku.

Tak prezentuje się rozpiska występów na ten tydzień:

REKLAMA
  • Poniedziałek, 30 marca 18:00 – Krzysztof Zalewski
  • Środa, 1 kwietnia 18:00 – Mery Spolsky
  • Piątek, 3 kwietnia 18:00 – Karaś/Rogucki

„Kwarantanna na na” to część akcji #WspieramZDomu. Została ona zainicjowana przez Facebooka i w jej ramach wspierane są charytatywne inicjatywy, jakie mają nam pomóc przetrwać pandemię koronawirusa.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA