REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki
  3. Audiobooki

Nowa powieść Zygmunta Miłoszewskiego będzie też serialem audio. „Kwestia ceny” wkrótce na Empik GO

Powieść „Kwestia ceny” autorstwa Zygmunta Miłoszewskiego trafi na sklepowe półki już 17 czerwca. Niedługo później specjalną niespodziankę od Empik GO dostaną także zwolennicy audiobooków. „Kwestia ceny” trafi na platformę w formie serialu audio z Aleksandrą Popławską, Arkadiuszem Jakubikiem i Rafałem Zawieruchą.

16.06.2020
15:16
kwestia ceny miloszewski
REKLAMA
REKLAMA

Kwarantanna związana z pandemią koronawirusa została w ostatnich tygodniach znacząco złagodzona, więc siłą rzeczy zainteresowanie Polaków rozrywkami dostępnymi tylko w domu znacząco zmalało. Znalazło to choćby odbicie w majowych wynikach oglądalności serwisów VOD, a i czytelnictwo książek z pewnością zmniejszyło swoją średnią. Nie ma jednak wątpliwości, że od jutra wielu rodzimych czytelników zasiądzie do nowej powieści zatytułowanej „Kwestia ceny”.

Jej autor, Zygmunt Miłoszewski, to bowiem jeden z najpopularniejszych współczesnych pisarzy w naszym kraju. Jego książki zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, a „Kwestia ceny” ma dodatkowy argument, który pozwala z miejsca typować ją jako jeden z największych finansowych sukcesów na rynku książki w 2020 roku. Mianowicie to kontynuacja hitowego „Bezcennego” z 2013 roku. A to właśnie ta powieść wyniosła karierę Miłoszewskiego do literackiej stratosfery.

Kwestia ceny” pojawi się w księgarniach 17 czerwca. Pod koniec miesiąca na Empik GO zadebiutuje z kolei wersja audio.

kwestia ceny książka class="wp-image-413320"
Foto: Plakat serialu audio Kwestia ceny/Empik GO
REKLAMA

„Kwestia ceny” rozgrywa się na dwóch płaszczyznach czasowych: współcześnie i na początku XX wieku, a duża część akcji rozgrywa się na morzu. Twórca zapowiada, że jego nowy thriller przygodowy opowie o zetknięciu się światów religii i nauki, działaniach mafii i międzynarodowych układach. Słowem: bohaterów czeka niezapomniana wyprawa, podczas której ich charaktery zostaną poddane testowi.

Główne role w produkcji przypadły w udziale Arkadiuszowi Jakubikowi, Rafałowi Zawierusze i Aleksandrze Popławskiej. Oprócz nich usłyszymy także Filipa Kosiora w roli narratora oraz Joannę Osydę, Artura Krajewskiego, Macieja Wilewskiego, Krzysztofa Tymińskiego i wielu innych aktorów dubbingowych. W małej rólce marynarza pojawi się też sam Zygmunt Miłoszewski. Łącznie w „Kwestii ceny” wystąpi aż 40 osób. Za reżyserię serialu audio odpowiada Krzysztof Czeczot.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA