REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Zobacz niesamowity występ Lady Gagi podczas Grammy. Artystka oddała hołd Davidowi Bowie'emu

Podczas 58. rozdania nagród Grammy odbyło się wiele występów - show dali Kendrick Lamar, Adele czy Selena Gomez. Najbardziej wyjątkowy był jednak ten autorstwa Lady Gagi, która weszła na scenę przebrana za...Davida Bowie'ego.

16.02.2016
10:15
Zobacz niesamowity występ Lady Gagi podczas tegorocznych Grammy
REKLAMA
REKLAMA

Artystka oddała hołd sławnemu muzykowi, który w ubiegłym miesiącu odszedł w wieku 69 lat. Bowie zmarł 10 stycznia 2016 roku, dwa dni po premierze swojej najnowszej płyty, zatytułowanej "Blackstar". Lady Gaga na scenie odtworzyła kilka jego znanych utworów w jednym performance. Efekt był niesamowity! Piosenkarka zadbała o każdy szczegół tego przedstawienia - jej strój, fryzura, głos i ruchy na scenie przypominały wielkiego muzyka. O efekty specjalne podczas występu zadbała firma Intel.

REKLAMA

Podczas scenicznego popisu Gagi mogliśmy usłyszeć takie hity jak Changes, Let's Dance czy Fame. Jestem absolutnie zauroczona tym występem. Lady Gaga wypadła świetnie, a całość zrobiła na mnie olbrzymie wrażenie. To nie pierwszy raz, kiedy artystka wcieliła się w mężczyznę i wypadła nadzwyczaj wiarygodnie. Kilka lat temu piosenkarka wystąpiła we własnym teledysku do utworu Yoü And I oraz wystąpiła w sesji zdjęciowej, gdzie została wystylizowana na faceta z krwi i kości.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA