REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Takie rzeczy tylko w Apple Music: Lady Gaga i John Wayne

Można już obejrzeć najnowszy teledysk księżniczki pop, Lady Gagi. Jest tylko jeden problem: Lady Gaga i jej klip do utworu John Wayne dostępni będą, tymczasowo, wyłącznie na Apple Music.

09.02.2017
15:08
Lasdy Gaga John Wayne
REKLAMA
REKLAMA

Lady Gaga nie marnuje czasu. Po niesamowitym występie na Super Bowl z setkami dronów i zapowiedzi wspólnego występu z Metalliką oraz zapowiedzi trasy koncertowej promującej płytę Joanne postanowiła zaprezentować swój najnowszy teledysk do singla John Wayne. Co ciekawe, będzie on dostępny przez ograniczony czas wyłącznie na Apple Music.

Sam teledysk to prezent dla klasycznego stylu Lady Gagi… jeżeli można go w ogóle nazwać klasycznym. Wracamy więc do odjechanych strojów, dzikiej choreografii i absurdalnie trudnych do nakręcenia kaskaderskich scen.

Lady Gaga – John Wayne to prezent dla starych fanów Gagi.

Reżyserem teledysku jest Jonas Åkerlund. Ten, zapewne za przyzwoleniem Gagi, nie bał się szokować widzów ostrymi scenami. Oczywiście sam klip jest na tyle ugładzony, by móc go emitować w normalnych porach w telewizji. Zresztą, to wszystko pasuje do tekstu i brzmienia piosenki. „Two lovers, headed for a dead end”? W rzeczy samej.

REKLAMA

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA