REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Muzyka

Lana Del Rey na konferencji firmy Apple. Posłuchajcie nowej piosenki

Lana Del Rey od dłuższego czasu pracuje nad nową płytą Norman Fucking Rockwell. Podczas dzisiejszej konferencji Apple'a wykonała na żywo nowy utwór How to Disappear.

30.10.2018
20:17
lana del rey
REKLAMA
REKLAMA

Jedna z najbardziej utalentowanych współczesnych wokalistek muzyki pop pracuje właśnie nad swoim szóstym albumem studyjnym zatytułowanym Norman Fucking Rockwell. Poprzedni krążek Lany Del Rey, Lust for Life, został uznany przez niektórych recenzentów za prawdziwe opus magnum artystki. O najnowszej płycie Del Rey wiadomo jednak na razie niewiele. Wokalistka ujawniła póki co jedynie, że Norman Fucking Rockwell ukaże się w przyszłym roku, a muzykę do części piosenek stworzy Jack Antonoff, który jest zarazem producentem albumu.

Nie znaczy to, że gwiazda prace nad płytą utrzymuje w całkowitej tajemnicy. Lana Del Rey opublikowała do tej pory dwie piosenki z nadchodzącego albumu - Mariners Apartment Complex i Venice Bitch. Obie doczekały się pozytywnych reakcji ze strony krytyków i fanów. Wokalistka pokazała też za pomocą swojego Instagrama fragmenty kolejnych utworów.

Lana Del Rey wystąpiła dzisiaj na konferencji firmy Apple. Zaśpiewała tam Venice Bitch oraz zupełnie nowy utwór How to Disappear.

Na evencie zaprezentowane zostały nowe modele iPada Pro, MacBooka Air oraz Maca Mini. Lana Del Rey zaśpiewała przy akompaniamencie Antonoffa. Ujawniony utwór to spokojna, melodyjna ballada. Del Rey śpiewa w niej o przeszłości, która odeszła w niepamięć.

REKLAMA

Wszystkie opublikowane do tej pory piosenki z pewnością pomogą wielbicielom wokalistki wytrzymać długie oczekiwanie na Norman Fucking Rockwell. Od czasu Lust for Life minął nieco ponad rok, ale gwiazdy pokroju Lany Del Rey muszą stale podtrzymywać zainteresowanie swoich fanów.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA