REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Filmy

Jednak nie Daisy Ridley! Wiemy, kto zagra Larę Croft w filmie planowanym na 2017

Tego chyba nikt się nie spodziewał. To jednak nie Daisy Ridley wcieli się w nową Larę Croft. Najpopularniejszą wirtualną archeolog zagra… Alicia Vikander.

29.04.2016
7:29
Oto nowa Lara Croft - Alicia Vikander dostaje ważną rolę
REKLAMA
REKLAMA

Dotychczas to Daisy Ridley była wskazywana jako faworytka w wyścigu o tytuł nowej Lary Croft. Tytuł niezwykle ważny i prestiżowy, który wcześniej należał do samej Angeliny Jolie. Ku zdziwieniu wszystkich komentatorów, to nie gwiazda nowych "Gwiezdnych wojen" otrzymała rolę, a Alicia Vikander.

Lara Croft o ciele Alicii Vikander to moim zdaniem strzał w dziesiątkę.

Jasne, dzika rozpoznawalność Ridley na pewno pomogłaby filmowi. Mimo tego, jestem na stanowisku, że Vikander o wiele bardziej przypomina nową wersję Lary Croft, którą mogliśmy zobaczyć w dwóch odsłonach serii gier wideo. Zresztą, spójrzcie tylko na poniższy obrazek. Stoję na stanowisku, że wytwórnia podjęła świetną decyzję.

REKLAMA

alicia vikander tomb raider lara croftAlicia Vikander to jedno z najnowszych objawień w hollywoodzkiej branży. Modelka i aktorka zyskała światową sławę dzięki pamiętnej roli androida w filmie „Ex Machina”. Później Vikander mogliśmy zobaczyć w świetnym „The Man From U.N.C.L.E” oraz oscarowym „The Danish Girl”. Pozycja Lary Croft będzie kolejnym niesamowitym dopalaczem dla jej kariery.

Filmowy Tomb Raider ma pojawić się na ekranach kin już w październiku 2017 roku.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA