REKLAMA
  1. Rozrywka
  2. Książki

"Łaski bez" - zaginione opowiadanie Jakuba Ćwieka dostępne za darmo w Woblinku

E-księgarnia Woblink udostępniła dziś nowe, niepublikowane wcześniej opowiadanie Jakub Ćwieka ze świata "Chłopców" - "Łaski bez". W ramach promocji można je pobrać za darmo.

09.03.2015
14:33
„Łaski bez” – zaginione opowiadanie Jakuba Ćwieka dostępne za darmo w Woblinku
REKLAMA
REKLAMA

"Łaski bez" uzupełnia fabułę serii "Chłopcy":

REKLAMA

Boże Narodzenie to czas radości, nadziei i pokoju. To również czas, kiedy można zarobić trochę grosza względnie niskim kosztem. Na osiedlu rozbrzmiewają właśnie pierwsze dźwięki kolędy.Anioł albinos, Dzieciątko Jezus w dresie, Józef w szlafroku, Maryja w bluzce z głębokim dekoltem i Gwiazda Betlejemska w stroju… prawdziwej gwiazdy – Elvisa Presleya. Tak prezentują się dziesięcioletni Zagubieni Chłopcy w cudownie odnalezionym opowiadaniu Jakuba Ćwieka.W jaki sposób niesforne urwisy poradzą sobie ze skąpymi mieszkańcami bloku? Kim jest tajemniczy pan Żul? I skąd ten Elvis? Dowiecie się tego tylko z lektury „Łaski bez”.

Z okazji premiery opowiadania, wszystkie pozostałe utwory Ćwieka dostępne w Woblinku można nabyć w obniżonej cenie - każda z trzech części powieści kosztuje 17 zamiast niespełna 30 złotych. Z kolei inne opowiadanie tego autora - "Faul to cię zrobił" - można nabyć za 2,50 zł.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA